Teflon Kumaş

Tüm çeşitli koşullar altında kumaş koruması sürdürmek için, üç farklı Teflon Kumaş Koruyucu Formula sunmaktadır:

1.Teflon  su ve yağ itici:

2Teflon  itici sürecinden sonra, su ve yağlı kir hızla kalıcı lekeler önlemek için, su / yağ damlacıkları ve ayrılık içine yoğunlaşacaktır. İçerde, Teflon daha kolay döşeme, fonlar, yatak ve nevresim taze ve temiz görünümlü tutmak için yapar. Açık havada, Teflon tenteler ve veranda mobilya yastıkları için sürekli koruma sağlar.

Teflon kumaş uzun vadeli su ve yağ itici sağlar. Deneyler yıkama 40 kez sonra, itici etkisi inanılmaz hala çok mevcut olduğunu gösterdi. Spor ve diğer kirli çalışma ortamı için uygun hale.

Teflon su yıkayacak için etkinleştirmek, kumaş ön tedavi sunar ve yağ bebek ve küçük çocukların giyim için idealdir yıkama giysi temizleme etkisini artırmak, kumaşın emici faktörler etkilemeden yapar onlar böyle etiketi ihraç önce .Teflon ® Kumaş Koruyucu uluslararası kalite 3güvencesi ile eşanlamlı hale gelmiştir ve bu kalitede bakım sağlamak için, herhangi bir Teflon ® Kumaş Koruyucu işlenmiş kumaşlar  titiz testleri geçmelidir.

Teflon su ve yağa karşı üstün püskürtmek özelliklere sahiptir. Her biri yaklaşık molekül bariyer oluşturur fiber engelleyici elyaf yüzey gerilimi lekeler, sıvı maddeler, toz ve yüksek dayanım koruma arasından püskürtmek için kumaş sağlamak azaltır flüorür işlemin 1kullanılması da dahil olmak üzere Teflon kumaş koruyucu teknolojisi.

Teflon kumaş, renk veya kumaş ağırlığını etkilemeden toprak, lekeleri ve yün, pamuk döküntüleri ve karışımları korunabilir, Teflon kumaş koruyucu malzeme cilt teması üzerinde güvenli onaylamak için dermatolojik testi geçti ve nazik ve hassas olmayan formül.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın