70 Denye İnterlok

70 Denye İnterlok öğeleri tekstil kumaşı çok astar olarak kullanılır. % 100 polyester interlok bir katılmış yakından örme tekstil kumaştır. Kilitleri farklı denye gelir. Denye ağırlık fitness ölçü birimidir. Kumaş ile hafif ya da 1daha bakın olacak denye düşük. İnterlok kumaş öğelerdir iki yönlü mekanik streç . Spandex tekstile streç katacak ama pahalı. Fiyat hazır giyim üreticileri astarları için mekanik streç kilitleme kumaş tekstil tercih neden faktörlerden biridir.

                         Mağaza Kumaş

70 Denye İnterlok. İnterlok öğeleri tekstil kumaşı çok astar olarak kullanılır. % 100 polyester interlok bir katılmış yakından örme tekstil kumaştır. Kilitleri farklı denye gelir. Denye ağırlık fitness ölçü birimidir. Kumaş ile hafif ya da daha bakın olacak denye düşük. İnterlok kumaş öğelerdir iki yönlü mekanik streç . Spandex tekstile streç katacak ama pahalı. Fiyat hazır giyim üreticileri astarları için mekanik streç kilitleme kumaş tekstil tercih neden faktörlerden biridir.

İnterlok Kumaş Ürünleri Kalite Ve Kullanımı

2100 denye kilidi tekstil bu streç kumaş ağır bir niteliğidir. Çoğunlukla yapmak dışında kullanılan üstleri çocuk veya missy moda. Hazır giyim sektöründe balataları için kullanılan en yaygın streç kumaş ürün 70 denye% 100 poli kilit astar, 40 denye% 100 naylon triko astar ve  4 yönlü streç astar öğelerdir.

70 Denye İnterlok. Tekstil kumaşların alışveriş öğeleri bazı basit bilgi alarak eğlenceli olacak. Vardır büyük kumaş seçimleri  seçim ve bilerek temel bilgileri  daha iyi  seçin. Yardımcı olacaktır İnterlok 70 denye streç astar öğeleri çoğunlukla gibi sırf kumaşlar için kullanılan şifon . Gibi ağır kumaş öğeleri gelince, en tasarımcıları olmayan streç tercih asetat astar iyi bir seçenek olarak. Yumuşak Giyim adlı tül net ya da sabit  nadiren astarları için 70 denye 3kilitleme öğeleri tekstil kumaş kullanabilirsiniz.

% 100 Polyester İnterlok Kumaş

İnterlok Kumaş tekstil streç ürün genellikle vardır üretilen % 100 polyester. Polyester elyaf dayanıklılık verir ve tekstil kumaşlar kırışıklık oluşumunu azaltır. Polyester ve pamuk lifi öğeleri kombinasyonu çarşaf, harika tekstil üretmek için kullanılan perdeler , perdeler, kanepe, giysilerin, ve çok daha fazlası. Kilitleme streç kumaş parçalar için kullanılan bir rahat ve koruyucu tekstil aktif giyim. Kilit tekstil kumaş astarı öğeler de hoş olmayan hava koşullarından korumak için sırf kumaş giysiler içinde kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın