Penye Kumaş Örme Kumaş

Bu yeni kumaş ticari bir ölçekte, nedeniyle inşaat, iyi görünüm ve orta maliyetli bir kumaş ulaşmanın temel amacı 1ile yürütülen kapsamlı testler ve denemeler olumlu sonuç, elastik belli konvansiyonel tip ile karşılaştırıldığında avantajlı öne çıkacak piyasada mevcut en uygun kumaş.

Bir kumaşın kalitesi doğru önerilen performansı elde edilmesine olanak birbiriyle faktör, koşul ve elemanların bir dizi toplamını temsil ettiği bilinen bir gerçektir. Böylece, bu yeni kumaş tekstil sektöründe kumaş bugünün moda şartları altında ilginç ve çok aranan katkı çok yumuşak bir his, sahip olduğu, yani “el” çağıran bu olağanüstü bir özellik olarak teklif oluşturduk.

2Daha önce de belirtildiği gibi, piyasada çeşitli elastik kumaşlar kendi elastikiyet normalde iki faktöre bağlı olarak vardır; örgü makinesi tarafından üretilen dikiş verilen maddeler; bir örnek olarak, sözde “streç” tipi bir kumaşın durumunu ele ise, bir örgü makinesi ile elde edilen esneklik derecesine 1 değerini atayabilir yani, iplik kendisi tarafından Diğer, ve iplik tarafından sağlanan esneklik uygun derecede 2’lik bir değer, bir iplik olmak ikincisi yüksek elastikiyet ile sağlayan “streç” sistemde tekstüre.

İplik değerinin 2 toplamı artı makine değeri 1 toplamları tekstüre tip iplikleri ile tamamen ve münhasıran elde edilebilir 3 bir değer.

3Pamuk, yün, asetat ya da doğal ya da sentetik elyaflar üzerinde göre herhangi bir eşdeğer olarak sert veya elastik olmayan bir İplikler kullanılacak olan Açıkçası, ipliğin elastikiyet derecesi, çok düşük bir değere iner olan hesap göreceli alarak biz bir örnekle değerler, nihayet son derece düşük bir değere ulaşacak; Bu, sözü geçen sert iplik durumunda kumaş elastiklik derecesi örme kumaş dikiş tarafından özel olarak verilmesi anlamına gelir. Sonuç olarak, bir pamuk ipliği örme kumaş öncekine grubuna atanmış bir 1 değerini, fakat, kendi payına, bir hemen hemen sıfır değerindeki kumaşın sonuçlarını az elastikliği, olduğu gibi, kumaşın esneme derecesi yalnızca olacaktır değeri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın