Abiyelik Kumaş Nerede Bulurum

Bir form veya başka mevcut en modern abiye tasarımları. İsteğe bağlı olarak, taban ağ ile aynı malzemeden yapmak. Çoğu durumda dekoratif bir işlev, yani çok geniş bir için kumaş seçimi taşır.

2 Tasarımı temelinde kumaş yapımı çizim. Yapı çekirdeğinin (gözenek büyüklüğü) bir çizimidir yatay ve dikey çizgilerden oluşan bir sistem figürü türlerinin ortalama büyüklüğü, büyüme ve tamlığını yansıtacak. Yani, erkekler için rakam 176-100-88 tipik yani Yükseklik 176 cm, 100 cm ve dolgunluk (bel) boyutu – 88 cm.

Yapısal çizimler figürü ikinci aşama inşaatı kumaş parçalarını yapılmaktadır. Bunun nedenleri boyutlu işaretler rakamlar standartları

Giysi tasarımı

1 – Taban plakası; 2 – dörtte; 3 – bant; 4 – düğme; 5 – döngüler; b – Askı; 7- güneşlik

özlü konumu. Aynı zamanda hesap ödenekleri (ödenekleri) içine alır. Üç gruba ayrılabilir:

Ücretsiz özelleştirilmiş uyum için 1) ödenekleri, insan vücudu üzerindeki giysi basıncını en aza indirerek, nefes, hareket özgürlüğü sağlamak;

2) yapısal ve dekoratif – Belli bir siluet ve üç boyutlu bir form sağlamak için, modelin dekorasyon sağlanan;

3) spesifikasyonlar – dikişler ve etek, ana ve yardımcı malzemelerin kalınlığında.

3Parça ürün Çizimler orijinal desen, kriterler olarak hizmet ürünlerin temelidir. Bu temelde, orantılı artar veya kesik model boyutu, yükseklik, dolgunluk için belirtilen tüm aralığı için desen seti yapılır. Sadece inşaat çizimleri (desenler) ayrıntıları, ancak büyüme, bütünlük diğer boyutları ile ilgili kendi üretimi sağlayan, uygulayın ve aktif bilgisayar destekli tasarım geliştirdi.

Teknik detaylar ürünün ana düzenleyici ve teknik belgeler olarak kabul edilmelidir. Bu modelin temel özellikleri içerir:

# modeli ve tanımı;

# boyut, yükseklik ve bütünlüğü aralığı;

# malzeme ve bileşenlerinin özellikleri;

# parça ve bileşenler özellikle işleme;

# kalite izleme ve değerlendirme;

# Tablo desen ve ürünlerin ölçülmesi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın