Nomex Kumaş Nerede Satılır

Nomex Kumaş sadece onun gibi olanların temelde farklı olan özel kumaş, ısıya dayanıklı ve alev geciktirici koruyucu giysiler terzilik için. 2Onun üretici firma olduğunu. İmalat teknolojisi doğasında farkı. Tüm malzemeler sonra dış darbelere dayanabilmeleri için mümkün olduğu mamul olarak özel bir bileşim ile doyurulur ve aslında oluşur. Aynı Nomex’ten at bu fırsatlar moleküler düzeyde, başlangıçta koydu. Bu özellik giysi sayesinde asla yüksek sıcaklıklardan cesedi ısınmıyor, insan ve alevler arasında güvenilir bariyer ömrü boyunca özelliklerini kaybeder.

Nomex kumaşı. Bu yüzden özellikle tuhaf yapıyı yükümlüdür – Ortam sıcaklığı artar anında kapatıldığında kapasitesine sahip ve böylece giysiniz nüfuz sıcak havanın mahrum gözenekleri. Yanmıyor hava malzemeden Yoksun hızla yanan insanları kurtarmak, soluyor, sigara içmez.

Üretici malzeme Nomex ve diğer yararlı özellikler vererek hallettim. On giysileri lekeleri görmezsiniz yapılır ve özel iplik F-140 bileşiminde varlığıyla o bazı iyi antistatik özelliklere sahiptir. Metalize elyaflar düşük ısı iletkenliği kazandırmak iyi mukavemet sağlar. Hatta yüksek sıcaklıklara uzun süre maruz altında doku koruyucu özelliklerini kaybeder, daha ziyade, böylece sıcak havadan bir kişi izole, yoğun hale gelir.

Farklı renklerde Nomex, iyi yıkanmış mevcuttur, temizlenmelidir. Isıya dayanıklı elbise, tulum ve eldiven – ve, ağırlıklı olarak üretim 3için üniforma imalatı gider, açıklama açıktır.

Biz insanların maksimum koruma sağlamak için yeni test yöntemleri geliştiriyoruz. Bizim test laboratuvarı olarak Thermo Men malzemede gerçek yangın koşulları simüle titiz testleri geçmek NomeX.  Yanık yaralanmaları riskinin değerlendirilmesi için sistemimiz dünyanın en gelişmiş biridir. Nomex  güvenliği olan bağlılığımızı aracılığıyla yangın, yüksek sıcaklıklarda ve karmaşık süreçler insanları korumak ürünlerin üreticileri için en iyi malzemedir oldu.

1Ve biz bu üzerinde durmak niyetinde değiliz. Biz sürekli sanayi ile çalışıyoruz ve koruyucu giysi üreticileri onları Nomex malzemeden daha sağlam, güvenilir ve güvenli ürünler yaratmak yardımcı olmak. Biz kendi uygulama kapsamını genişlettik: şimdi transformatörler, motorlar ve jeneratörler kullanılır. Yeniliğe bağlılığımız son dört yılda değişmedi. Bizim görevimiz – insanların daha iyi hatta en aşırı koşullarda, kendi işini yapmak, böylece, birinci sınıf malzeme oluşturmak için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın