Terzi Kumaşı

Poliviskon Kumaş. Herhangi bir yeni doku üreticisi oluşturma belirli Kriterler tarafından yönlendirilir. Bu ciddi bir rekabet sürekli ve 1tekstil piyasasında uygun niş aldı emin olmak için gereklidir. En iyi kanıtlanmış ürünler farklı elyafların bir karışımına dayalı olmasıdır. Materyal başarılı kombinasyonu iyi bir performans ve yüksek kaliteli renkli, yumuşak, güçlü elastik ile. Viskoz ve spandex elde edilen doku, bu iyi bir örnek teşkil edebilir.

Viskon ve Spandex – kumaş iyi kombinasyonları biri

Parça Poliviskon Kumaş. Viskoz ahşabın bir türevi olduğu, doğal ürünler sınıfına dahil edilmiştir. Kolayca farklı renklerde boyanmış dokunma, yumuşak, iyi nem emme, değil elektrikli, hoş. Gücü eksikliği – Ama bu doku ve dezavantajları, hangi ana vardır. Ve burada, poliüretan elastik ipliğin yardımına, adı spandeksi. Viskon elyaf eklendi, onlar sadece onlara güç vermeyin, ama aynı zamanda esneklik kazandırma – deformasyon durumunda önceki durumuna geri dönmek için yeteneği. Spandex liflerinin sadece% 1-2 ekleme karışık 2malzeme, pürüzsüz, parlak, güçlü ve iyi gergin olduğundan emin olun. Bu hemen hemen hiçbir değişiklik ile yaptığı doğal üssü, ama kalitesi çok kazanç olduğunu.

Bu viskoz elyaf ve spandex bir karışımından doku kullanım bulmuştur, bugün bir kısmının listesi vardır.

Bu materyalin şeyler Bakımı kolay. Doğrudan güneş ışığı altında dikkatle değil kurutulmuş, düşük sıcaklıkta yavaşça yıkayın.

3Terzi İçin Kumaş. Spandeks (elastan) – poliüretan elastik iplik, elastomerik kauçuk-benzeri elyaf türlerinin çeşitli genel adıdır. En yaygın doku bazlı elastan denir: Likra neolan,atselan, opelon, Supplex. Başlangıçta bir analog planlanan spandex kauçuk, sentetik kauçuk yerine niyetindeydi. Yüksek mukavemet ve hızlı bir şekilde deformasyondan sonra orijinal durumuna geri dönmek için yeteneği – bu özellikle malzemelerin çeşitli üretiminde hafif sanayi, çeşitli sektörlerde spandex daha geniş bir tanıtım yol açmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın