Aramid kumaş

Aramid kumaş

Aramid nedir?

4Aramid. Belirtilen ad, ifade “aromatik poliamid” için kullanılan bir kısaltmadır ilk şirket «DuPont» ve alışveriş imeli etiket «Kevlar» elde edildi super lifleri belirtmektedir. Hatta baskın ve ardından “CBM” (sentetik yüksek mukavemetli malzeme), bir şey – (veritabanının oluşturulması Rus eşdeğer üniversitenin onuruna) Ancak birkaç yıl sonra Sovyetler Birliği’nde kendi adını ilk verildi meslektaşı geliştirdi Bazı göstergeler hammadde Kevlar .

Aramid kumaş. Ve uygulanabilir bir katkı maddesi olarak aramid kumaş (örneğin, melezler “organik plastik” olarak adlandırılır) ve saf formda, uzun bir süre boyunca etki ve etkisi temas dayanma esrarengiz bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, bu ve tüm bu özellikleri bir arada oldukça önemli ölçüde kullanım sınırlarını genişletmek.

Seri üretimde Aramid: bakım ve kullanımı

3Böylece güvenli bir şekilde çamaşır makinesi kullanabilirsiniz, yıkama çok dayanıklı aramid ve mekanik stres her türlü gibi, özel bakım gerektirmeyen bu tür şeylerin peşinden bakarak açısından. Aynı ütü sürecinin söylenebilir: sıcaklığı maruz 500C ulaşır, çünkü aramid-madde, hatta çok sıcak demir korkmuyor.

Bunlar kolaylıkla böyle zırhlı yelekler, yangın üniforma gibi özel amaçlar için koruyucu elbise çeşitli üretiminde kullanılan şimdiki yaşam elyaf cihaz için faydalıdır ve lastikler veya özellikle güçlü halatlar kuvvetlendirici ve benzeri gibi kısmen dahi füzeleri ve uçakları, gemi montaj. Aramid kumaş tehlikeli anlar sahiplerine koruyarak serin ve dayanıklılık isteyenler seveceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın