Tartan Kumaş

Başlangıçta konuları geçerek oldukça özel renk süsleme bindirme tekniği denilen rağmen bu nedenle özellikle, kumaş kontrol insanların 1büyük sayısına göre sevilen lakabı oldu. Sembolik Böyle karmaşık ve bu tasarımları daha az resmi  uzun ve geçmişi arkasında tutulan olarak adlandırılır. Bu kumaş ve hatta eski Mısır ve Roma halkı tarafından giyilen giysiler bu tip ilk ve daha sonra kendiniz için bilinmektedir. Tartan dokuma için hammadde, farklı renk ve tonları koyun yününden olarak görev özellikle değere sahiptir. İngiliz Kraliçesi Victoria ağları gibi tüm onun krallığını süslenmiş ve böylece moda devrimi haline getirdi sonra bu konuda etrafında daha fazla heyecan geldi.

Modern dünyada Tartan

tartan elbise, Simetrik, asimetrik ve iki renkli: Bugünün tekstil endüstrisi zaten elindeki aşağıdaki alt tipleri içerir kendi özel tartan ekose 2sonra  setleri (ayarlar), daha gelişmiş ve farklı sınıflandırma da vardır. Bu gruplar, sırayla, daha özel referanslar dahil etmiştir. Örneğin, “Kaledonya” vardır, “Royal Stewart”, “Burberry», «Blackwatch» türleri.

Daha önce tartan giyim yün özel üretilen Eğer bugün hammadde bileşimi kendisi genişletti. Doğal ve yapay olarak iç içe Hücre iplikler. Bu 3verilere dayanarak, uygun bakım sağlamak için gereklidir. Saf yün olmayan doğal lifler değil yıkama neredeyse soğuk su, elle iyi, – daha az savunmasız ve bunun yanı sıra, çok daha ucuz maliyet.

Tartan anında okul üniformaları, etek, gömlek, yanı sıra döşeme ve kilim gardırop öğeleri çeşitli dikilir. Eski yolu olmasına rağmen, kumaş moda ve lehine her zaman ve taraftarlar moda ve geçmişini takdir edeceği.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın