İpek

İpek sadece oldukça özgün, aynı zamanda güzel, ama – pürüzsüz bir yüzeye sahip gelmiyor kumaş üzerine parlaklık ve birçok kalın ve 3kıvrımlı. Sözde etkisi yüksek teknoloji üretimindeki kullanımı ile elde edilmektedir pres malzeme için.

İpek Örme özel iplik alınmış Perdelik kumaş güçlü ve dayanıklı olsun. Lifleri yüksek kalitede olduğundan, sentetik ipek ipeksi, yumuşak ve göstergelerin en doğal aşağı değildir. Etek, yelek, ceket, mont, hırka – bu üretildiği büyük bir renk paleti, size giysi ilginç 2modeller oluşturabilirsiniz. Gezilecek çökmek değil kesinlikle vardır ve takan her zaman düzgün bakmak için izin verir.

İpek (eşarp)Kumaş ilginç ve sıra dışı görünüyor üzerinde çizimleri, onların kapsam ve derinlik hissettim. Dahası, renk parlaklığı çok sayıda yıkama veya güneş ışığı etkilenmez – resim uzun bir süre açık kalır. İpek olmayacak ütü – iyi korunmuş ve formu küçük kıvrımlar, tabii ki, onlar düzgün çalışıyor olmadığını sağladı.

1Ama sadece bu malzemeyi kullanılmış giysi, kapsamı daha geniştir. Özellikle popüler onun yatak dikilmiş – oluklu yüzey, hiçbir elektrifikasyonu kayma ortadan kaldırır, bu ütü gerekmez. Değil giysiler, ama gerçek bir rüya gerçek metresleri gel! Yatakta bir battaniye ile komple pencerelerde konfor perdeleri, bir ortam yaratın. Onlar çekiciliğini kaybetmeden uzun süre hizmet edeceğini, en önemlisi, tek renk ya da çeşitli tonları seçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın