Astar Kumaş Polyester Astar Alanlar

Polyester Astar Alanlar. Bir nadiren tartışılan nokta bir takım elbise satın alma , spor ceket, ya da blazer ceket astarı 01konudur. Görüyorsunuz – çoğu erkek bile bir seçenek var farkında değilsiniz.

Ama sen bunu – özellikle de özel satın alma ya da daha yüksek bir sonu erkek giyim mağazasında zaman.

Bu soruya yol açar – ceket hangi tip  iyi veya Astarsız nedir?

Hem çizgisiz ve astarlı ceketler kendi fayda var çünkü – cevap kesin değildir.

Aslında – Yukarıdaki soru bence sormak yanlış biridir. Bunun yerine soru olmalıdır:

Hangi ceket tarzı – astarlı veya astarsız – bireysel ihtiyaçlarınız için en iyisidir?

Bu yazımda ceket astarları artılarını ve eksilerini tartışıyor olacağız – Bir adam her zaman seçenekleri bilmeli çünkü.

3Polyester Astar Alanlar. Ceket astarları parlak renkli ipek tam astar tamamen çizgisiz ceket değişen malzeme ve stilleri, geniş bir yelpazede gelir.

İlk olarak, bir kaç erkek giyim tanımları:

Astarsız-jacket1-500ceket “astar” ile karıştırmamak gerekir “tuval”.

Kanvas astar, kullanıcının vücudu ile kumaş ve kılıf iç arasında uzanan bir kumaş ince tabaka ise bir ceket içine takılı bir malzeme tabakası, örneğin, şekil sağlamaktır.

4Bazı ceketler çizgisiz vardır. Bu durumda, iç dış aynı malzemeden bitmiş olacak.

Bir astar bazı dikişler gizler yana, bir çizgisiz ceket genellikle maliyeti artırır daha profesyonel bitirme gerektirir.

Yarım astarlı ceketler parça kumaş alan kişiler genellikle değil arka alt kısmında, arka üst yarısı boyunca ve ceket aşağı tarafı astar var.

Polyester Astar Alanlar. Çeyrek çizgili ya da kelebek ceket yarım astar benzer, ancak ceket taraftan kaldırıldı astar ile. Sırtına sadece küçük bir pano ve hortumlar sıralanıyor.

İskelet astar mümkün olduğunca az astar, takım elbise tuval korumak için üst sırt genellikle sadece küçük bir örtü – ne gibi sesler gelir.

Bir Ceket Astar Avantajları:

Bir çizgili ceket bunu daha fazla ağırlığa sahiptir.  Kumaş ekstra tabakası yukarıdan aşağıya doğru düzgün düşmek yapma, sıkıca aşağı omuzlarında giysiyi römorkör yardımcı olur.

1Astar da ceketin iç için koruma sağlar.  Sadece bunu üretmek gelebilecek herhangi bir ter (sık kuru temizleme ihtiyacını azaltarak) absorbe yardımcı olur, aynı zamanda vücudunuzun hareket germek için bez başka katmanı sağlar. Bu ömrünü uzatma, gerçek giysi malzemesinden asılarak miktarını azaltır.

çizgili jacket1-500

Bazı cep stilleri (bazen “gözlük cebi” olarak adlandırılır) astar, özellikle iç göğüs cebi içine dikilir. Astarsız ceketler bu cepler eksikliği ve genellikle dışarıdan biraz gayri yama tarzı cepler gerekir.

Onlar daha az iç terbiye gerektirir çünkü parça kumaş alan kişiler. Çizgili ceket genellikle çizgisiz daha ucuzdur. Aşınmış ceket iç yeni bir ceket zamanı geldi demektir oysa Astarları da, makul kolayca onlar yıpranacaktır durumunda değiştirilebilir.

 Bir Astarsız Ceket Avantajları:

2Bir astar avantajlarına rağmen, birçok erkek çizgisiz veya iskelet balataları ile yemin ederim. : Çizgisiz bir ceket satın almak için bir birincil nedeni yaz ya da sıcak hava aşınma  çizgisiz ceket sadece daha hafif ve daha nefes vardır.  Çeyrek astar katma dayanıklılık biraz ve iç cepleri seçeneği isteyen erkekler için iyi bir uzlaşma olabilir.

Astar Alan. Astarsız-jacket2-500, kaba kumaş parça kumaş alan kişiler ve birçok çarşafları gibi gevşek dokumalı kumaşlar. Bir astar sığdırmak için daha zordur  astar ceket yaptığında gevşek sıkın ve gitmek mümkün olmalıdır ve tipik bir astar gerginlik aynı miktarda olmaz bu gevşek örgü gibi içinde.

Doğru takılmış Başlarken bile yetenekli bir terzi için bir meydan okumadır. Bir yanlış takılmış astar onun asmak bozma, ceket demet ve kırışıklık yapacaktır.  Astarsız ceketler yumuşak ve daha doğal bir şekle sahip pek çok erkek kendi gündelik stilleri için tercih.

Tipik astar bezleri:

Astar Alan.Çoğu ceketler asetat kumaşlarla kaplı. Ben güvenilir biri muhtemelen en iyi bilinen maddedir ve . Alternatif bir sentetik viskon yapılan  markadır.

İpek bazen takım elbise astarları, özellikle parlak renkli parça kumaş alan kişiler  ve dekoratif olanları yapmak için kullanılır, ancak bu sentetik daha sıcaktır ve kolayca demet. Çoğu terziler sadece istek üzerine ipek astarlı ceket yapacak ve onlardan müşterilerine vazgeçirmek için deneyebilirsiniz.

Pamuk astarları ucuz ama rahatsız ve kaçınılmalıdır.

Sonuç: Ne zaman Hat ve zaman Hat değil

Astarsız-jacket6-500

01Balataları bir ağırlık ve dayanıklılık eklemek ceket . Ancak, onlar da örtü pekiştirmek ve daha fazla ısı tutun.

Takımlar / ceketler:

Hafif, narin yünler iş takım elbise

“Üç sezon” ya da kış giysileri

Pamuk spor ceketler (genellikle eklenen sertliği yarar)

Çok sık giyilen ceketler çizgisiz gereken Takımlar / ceketler:

Astar Alan. Hafif bir yaz ceket gibi gevşek dokumalı kumaşlar kasten yumuşak şekli ile rahat ceketler (çok onları sertleştiği)

Tabii ki, sık sık bu tür buna çok fazla ekstra ağırlık eklemeden bir keten yaz takımdan tuval korumak için bir iskelet astar olarak kısmi balataları, bir orta yol bulabilirsiniz.

Sadece tüm iç dikişler üzerinde daha tam bitirme gerektirdiğinden daha az astar genellikle maliyet yükseltiyor unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın