Örgü Bebek Elbiseleri

Örgü Bebek Elbiseleri.  Örgü ya da çocuklar için tığ ? Benim ilk doğan geldiğimde de bir zamanlar bu soru ile karşı karşıya. o zaman sık AAsık kendi tasarımlarını oluşturma ile güreşmek zorunda dergi gibi çeşitli yoktu. Ve çoğu zaman başarılı çıkıp etmeyen, dürüst olalım. Ve şimdi zaman biz çocuklar için bir örgü desen arayışında tasarımları geniş bir koleksiyon ile sıralamak için mutlu olabilir ne zaman gelmiştir.

Örgü Bebek Elbiseleri. Oğlum büyüdü, ve daha sonra ikinci, ama dergi tasarımı sonraki toplantı, sevgiyle durulması, düşünüyor ve böyle BBkıyafetler çocuğunu giymiş olacaktı. her şeyden önce çocukları, I, için örgü desenleri seçerken Açıkçası, bu şık ve şık nasıl teşekkür ederiz. Daha sık açıklamalar ve diyagramlar benim uygulama Tercüme örme bebek giysileri buldu. Birçok anneler protesto edecek ve benim terlik atmak rağmen benim bir sonraki seçenek giymek kolaydır. 2Kızlar, ben tabii ki bir öncelik olmalıdır, size katılıyorum, ama onların sözleriyle çok dürüst değilim.

 Örgü Bebek Elbiseleri. Kural olarak, ben, harika file elbiseler arasında böyle şapkalar, Patik gibi çocuklar için küçücük şeyler geldi. Bana 1öyle geliyor ki, Oya çocuklar için daha fazla zaman alıcı bir iştir. Bu nedenle, sevgili, biz bir iş olmadan terk etmeyeceğim.

Örgü Bebek Elbiseleri. Bu halkaların her dokuma sürecinde ısısını çevrelemek için bu zevk nedir ister çocuğunuz için kendi benzersiz giyim oluşturmak için, tasarımcının fikri kullanarak bir sonucu olarak konuşmacı ya da kanca.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın