Ayakkabı Trendleri

Platform ayakkabılar yükseklikleri korkmuyorlar olanlar için tasarlanmış ve platform kızlar uzun boylu ve ince hale vardır – zaten denemek 1için buna değer.

Ah, kızlar, 90 x platform ayakkabılar aynı rüyayı var! Yirmi yıl önce bir kız tamamen bir platform vardı – gümüş köpük partileri, konserler, performanslar ve görüntüler ile gerçek hayat kasıp kavuran. Yanı sıra son metro tren platformlarda, platformlarda dans çalışan olarak, cesurca soyulmamış kış sönük bulvarları üzerine yürüdü ve dava podyuma onlara gittik.

Bu yaz, geri platform ayakkabılar. Ve nasıl! Hemen bu ayakkabıları yapan topuklu ile parlak, hatta sefih tasarım: nakış, aplike altın örgü ve çiçekler. Onlar kalabalığın üzerinde yükselecek ve dikkat çekmek için korkmuyorlar bu kızları giyiyor olacak açıktır.

Kolayca platforma kıyafet  neredeyse her şeyi uyuyor: gevşek tunik ve uçan çiçekli  için midi için polo gömlekleri, etek kot  için.

2Bu ayakkabı, diğer zorluklar. Değil fil olarak, Hollandalı hediyelik eşya dükkanı ruhu ahşap Tıkanıklık yürüyüş deneyin. Ya da leopar platformu için tarafından sandalet Saint vidalanmış sevgili ve doğru merdivenlerden aşağı.

Yüksek platformlu ayakkabılar giyin – bir angarya. Biraz daha kolay, tabii ki, Çıtçıt, ama yine de bir platform uzun topuk bağlı. Hızlı dizlerini 3ve olmayan gibi ayakkabı koltukta oturmak tenezzül etmek istiyorum. Seçin, karşılaştırın, denemek – genç kız bazı sağ ayakkabısını bulmaya çalışıyor. Onlar, masum, o platform ayakkabılar daha az ya da rahat olabilir gibi görünüyor. Bu doğru değil. En gerçekten dürüst olalım: Herhangi bir platform ayakkabılar – küçük İşkence. Ama sadece sürece giymek öğrenmemiş gibi.

Öğrenmek mümkün mü? Bana güvenebilirsin. Bu noktaya, şartlar rağmen, sabahtan akşama kadar, sadece bir hafta boyunca her gün gerekli olan ve tek platform ayakkabılar giymeyin.

4İlk birkaç gün sınıflar olarak, yorgun olacak ve daha sonra size iki kilogram kilo kaybedersiniz hafta sonuna kadar tüm topuklu nefret bulabilirsiniz. Ama sonra sevinç ve kullanım kolaylığı kasları yapmaları gerekeni hatırlıyorum geliyor. En azından sabaha kadar platformda ayakkabı dans, ve gerçek, saf, sevinçle yaymak için – Ve sonra en önemlisi platform ayakkabılar oynarken, platform ayakkabılar bir araba mümkün ve olacak. Bu yüzden güneş gibi!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın