Pratik Etek Dikimi

Düz bir etek oluşturmak için pek çok farklı yöntem vardır. Bu kalça ve bel dart tüm çevresi dağılımı arasındaki farkın birbirinden farklıdır. 1Ancak, ben tasarlanmış tekniklerin bilmek daha fazla veya 26-30 cm çevresi arasındaki fark olan standart figür, duruş doğru az -, hiçbir sarkma ya saptırma vücut sırt, kalça ve omuz bıçakları kalça çok belirgin değildir (aynı dikey düzlemde ancak değil düz), ortalama mide şişkinliği. Bu aşınma ve giyim.

Dergilerinden giysiler desen yapılmış mükemmel hazır rakamlar kendime bel ve kalça ve farklı şekillerde bireysel terzilik yapıyor çevresi arasında büyük bir fark sahibi olmak, farklı inşaat tekniklerinin bir sürü değil öğrendim Sadece etek ve pantolon ve elbiseler ve ceketler. Çalışılan tekniğin hiçbiri şekilleri her türlü eşit derecede iyi çalışır ve bu nedenle kendi yaratmak zorunda değil – kesim daha az ya da evrensel bir sistem. Bu büyük ölçüde kendileri için dikmek ve hiç kimseye özel takılması ile yardımcı, özellikle yapım giysi sürecini kolaylaştırır desen yapımı, aşamasında vücudun bireysel özelliklerinin oldukça doğru bir hesap verir. Tabii ki, inşaat herhangi bir yöntemle 2başarısı düzgün alınır ölçümleri. Fanlar favori ile ölçümleri almak forumlar gösterileri dikiş ile uygulama yanı sıra sohbet benim yıllar zordur. Yani burada farklı sayıda için tasarlanmış bina için bir kaç seçenek vardır. Kullanılan minimum set ile etek Bu teknik, gelecekteki bir ürün gibi görünmelidir nasıl yeterince iyi farkında olanlar için en uygun olan, yani nerede . yan dikiş almak zorunda kalacak yöntem iki olağandışı önlem kullanır -. kalça ve bel diğer bir yan dikiş mesafe sondaj tüm diğer geleneksel ölçümler, her zamanki. Yapı, aynı zamanda hesaba şekil türü (kalça dışbükeylik derecesi) alınır yapımı gerçekleştirildiği Şekil türünü belirlemek için, program etkileşimli uçları vardır. Tüm standartlara anlatıldığı gibi -. Dikkatlice okuyunuz ve talimatları takip etmek önemlidir genel olarak diyebiliriz “görsel beşeri” için bu tekniğin.

3Etek satırı 2 (karmaşık yapı)

Basit bir binanın burada daha  kullanılmıştır. Tekniktir rakam tüm özellikleri ile fark Kolanlar oransal dağılımına dayanmaktadır. Bu dikkatle ölçümleri derinlik ve dart uzunluğunu almak çok önemlidir. dart derinlik – noktasına içbükey dışbükey kısmının ölçülen noktadan yatay mesafedir. Uzunluğu -. olduğu ölçülen parçanın en dışbükey noktayı kaldırma için hattan dikey mesafe Bu yapı veriyor doğru ilk olarak böyle bir derece rakamlar bir görsel analiz gerektirmez, şekildeki yan dikiş konumunu belirlemek, ancak tedbirlerin çok hassas kaldırılmasını gerektirir.  Genelde biz “matematikçiler, mantıkçı” için tercih olduğunu söyleyebiliriz

Doğrudan asimetrik etek

Sağ ve sol taraf için ölçümlerde farklılıkları dikkate alarak, hassas yapı sayesinde, artık şekil uzun montaj ile uğraşmak zorunda. Yürürken etek vücudun etrafında dönmeye olmaz. Bu temeli (şal etek, vb bir tarafta perdelik, tek bacak boyunca kesilir) Herhangi bir asimetrik modeller için simülasyon yürütmek için uygundur Ayrıca üzerinde. takozlar etek Bu çok yönlü yapı veriyor Hatta oldu sadece herhangi bir sayıda etekler desenleri oluşturmak.  Etek kendi isteklerine göre inşa edilir: o kadar basit alevlendi etek olabilir ve yıl etek yapabilirsiniz. ötürü takozlar şekilde uygun bir uyum olacak ön ve arka etek için ayrı edilmiş olmasından.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın