Balo Giysi Modelleri

Bu bir rüyaydı. Ben, istediğim benim boyutu vardı raf tüm ve sonra benim saç ve makyaj bitti, ve sonra biz elbiseli bir röportaj yaptım tüm 3elbise denemek lazım.

Hangi elbise favori oldu?

Üzerinde dantel ile siyah bir, sonra bir yanılsama boynu vardı ve onlar bir lavanta sürümünü yolluyoruz gümüş birinde çalıştı – Ben iki tane var.

Gerçek Kız olabilmesi için ne anlama geliyor?

2Onlar benim hikayem gördüm benim için çok şey ifade ediyor. Ben mükemmel güzellik bu standart olmak zorunda değilsiniz diğer kızlar göstermeye çalışıyorum. Sen eğrileri olabilir, ya da biraz kısa olabilir. Bu mükemmel yüksekliği veya mükemmel bir vücut tipini olmak zorunda değilsiniz.

Arkadaşlarınızın süper kıskanç mısınız?

Aslında benimle aynı boyutta bir arkadaşım var, bu yüzden gönderilen iki elbise yaşıyorum çünkü, o bir ödünç düşündüm.

Bu çok ni değil sizin ce! Ne insanlar hikaye öğrenmek istiyorsun?

Balo bir kızın hayatının en büyük moda anlarından biridir ve bu yüzden seçimi elbise büyük bir karar gibi hissedebilirsiniz. Alışveriş stresli olmasına izin vermeyin! Sizin için gitmek istiyorum vibe tahayyül süreci ile eğlenin. Eğer tüm tam on seksi üzeresiniz? Ya da bir prenses elbise fikir kusmak istiyorum yapar? Konuyla ilgili tutumunu anlamaya bizim testini yapın.

İster sevin, ister nefret, balo olur. Saat gibi, herkesin (görünüşte) tek bir “büyük” gece hazırlamak için karıştırır iken aylarca normal okul hayatını, süspansiyon yıl sonra yıl boyunca yuvarlanıyor. Eğer tüm yıl boyunca baloya ileriye bakar kız, ya da anti-balo parti planlamak için seven kızsın olsun ama, bir şey kesin: inanılmaz bir elbise gerekir biz devreye giriyoruz olursa olsun vücut tipi, şekli veya büyüklüğü, sizin için orada inanılmaz bir elbise var. var. (Ama muhtemelen, değil mi biliyordu?) Bu, tüm vücut üzerinde çalışıyor ve ne anlama ilgili ne değil, seni seviyorum özelliklerini vurgulamak ve değil mi olanları gizlemek için nasıl. Ve bunu gerçekleştirmek için nasıl son ipuçlarını var.

En iyi balo kıyafeti bulmak.

1Biz ünlü stilist moda stilisti ve moda editörü uzandı. Bu üç çok şık kadın danışma “sizin vücut tipi için en iyi elbise” kendi paylaştı – ve onlar ÇOK biliyorum. o resmi giyim geldiğinde Ayrıca, moda endüstrisi içeriden olmak, onlar sıcak trendleri hakkında her şeyi biliyorum. (Bu eğilimler vardır – lütfen yüksek-düşük önlük, ışıltı ve ile her şey, ve kollu süper kısa elbiseler.)

Dolayısıyla, bu vücut tipi ipuçlarına bir göz atın uzman seçer bazı düşünün ve sonra nihai balo elbise bulmak için bu bilgiyi kullanmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın