Havlu Nasıl Yıkanır

Herhangi bir şey bakımın belirli kurallara bağlılığı gerektirir. Sen, tabii ki, sadece kendilerini suçlu olduğunuz ürün kalite göstergeleri kaybı 1da o üreticinin tavsiyelerine dikkat, ama yok olabilir. Büyük düşmanları havlu uygunsuz deterjan ve sert su vardır. Su 10 litre başına yarım fincan yeterli olacaktır – Yani sirke ekleyin iyi bir sıvı deterjan seçmek ve su ile durulayın daha iyidir. Bu prosedür doğru pozlama yoktu, aşağıdaki yöntemleri deneyin.

Banyo havlusu yumuşak hale evde kabarık nasıl

O zaman, bir yarım saat tuzlu suda zor bir şey havlu haline gelmiştir tutun durulayın ve nasıl sallamak çalışın.

Nasıl tekrar yumuşak bir havlu havlu yapmak- Kumaş suyu seviyor, bu yüzden büyük miktarlarda senin ihtiyacın yıkayın. Kayıp yumuşaklık havlu durulayın ve açık havada kurumaya asmak için tekrar temiz soğuk su gecede tutun ve olabilir. Su yıkama deterjanı kalıntısı ve hava kabartmak kadar lifleri yardımcı olacaktır.

– Şey hoş bir koku elde etmek için değil sadece teşekkür, hangi özel klima kullanmaya çalışın, ama kabarık olacaktır. Sadece küvete tuz 2ekleyin ve daha da bitirmek için döngüler yardımcı olacaktır – Sen tuz klima birleştirebilirsiniz.

– İyi şebeke tarafından desteklenmektedir Modern kurutma makinesinin sorunları ile başa çıkmak için. Herhangi bir ek olmadan, kendi başlarına kabartmak ve yumuşaklık havlu olabilir.

1– Ürünün  kaybeder, böylece sıcak bir demir menteşeler pürüzsüz olarak böyle bir prosedür sevmiyorum, genellikle tavsiye edilmez  aynı şeyi ütülemek için.

Ve her zaman bu nedenle her zaman etiketinde belirtilen olacak hangi havlu ürünlerini yıkamak için hatırlıyorum, bir kerede bu yumuşak ve kabarık tutmak için daha yumuşak bir havlu yeniden zorlaştıran unutmayın. Eğer bu kağıt parçası güvenle atılır varsa, bir kez daha hatırlatmak için mutluyuz basit kurallara sadık: Özel bir sıvı jel toz iyi bir yıkama, su hafifletmek için ekleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın