Etek Kumaşı

a1. İyi günler, sevgililer! Bu ise, ayıran ve Sezon bizim son ay. Dikiş Toplu her şeyi süpürgelik üzerinde duruluyor. Bu kalem, bir-satırları konuşma zamanı ve-benim kişisel favori daire etek. Bugün, senin getirmek yardımcı olacak bazı ilham, öğreticiler ve desenleri paylaşmak istedim onun için beklemek -tam daire.

a3Etek Kumaşı. Biz ilham ve matematik içine dalış gitmeden önce, ancak, beni akademik hoşgörü bir an izin verir. Çember etekler böylece vücudun hakkında bol dökümlü kumaş sadece daire daha fazladır! Biz dans artan toplumsal sevgi yanında popülerlik yükseldi 1950’lerden ile, özellikle, tam bir daire etek ilişkilendirmek. Eğer dönmeye ne zaman, küçük bir girdap seviyorsanız, bu sizin için etek tarzıdır.

a2Bunlar, güzel hareket anlamına gelir önyargı düşen eteğin bir kısmı ile kavisli. Daire etek dört en yaygın permütasyon çeyrek, yarım, üç çeyrek, ve etek boyları da dolgunluk artan miktarda sahip olan dolu. Gerçekten de biz çalışıyoruz farklı geometriler gösterir Yukarıdaki grafikte, tökezledi. Tam bir daire (Etek 4) kendi etek boyu ile kıvrım bir ton sahipken bir çeyrek çember etek (Etek 1), hemen hemen hiç kıvrım ve bir alevlendi şekle sahip bir A-hattıdır. Büyük, daha girdap sizin etek gerekecek! Ne yazık ki, daire daha büyük, daha o kumaşı dokuma. Ben dairesel etek yaparken, ben beden ve kumaş tüketimi arasında iyi bir denge sağlamak yarım ve dörtte üç çevreleri, ile eğilimindedir.

a5Etek Kumaşı. Kullandığınız kumaş bağlı olarak, kadınsı bir  ile dışarı göz alıcı bir gece için show-durdurma parçaları, ya da günlük temel olabilir. Benim dolap, her birkaç var. Kumaş bilge, ağır bir yün flaneller güzel bir ipek krep bir şey kullanabilirsiniz. En iyi daire etekliğin vücudunun yararlanmak için, ancak, hareketin o biraz bir kumaş isteyeceksiniz. Şahsen ben eğlenmek için, yazlık parçalar eski pamuk yenilik baskı kullanarak büyük bir hayranı değilim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın