Baskılı Polar

Rahat ev giysileri, yumuşak, sıcak battaniye ve hatta sweatshirt, şapka, eşarp, ceket, çocuk giyim – Bu şimdi modern dokunmamış 3gelen dikilir şeylerin eksik listesi polarflis olduğu konvansiyonel polar farklı yoğunluk.

Nedeniyle dokuma özel teknolojiye polyester elyaf, kumaş mükemmel performans ile, kolay, yumuşak olsun. Örgü kumaş, sentetik alt-tabaka olmasına rağmen, alerjik reaksiyonlara neden olmayan deri yüzeyine tahriş etmez, iyi bir hava geçirgenliği. Polar giysileri hipotermi korkuyor olamaz – ısı iyi korunur. Bu nedenle, sporcular bu malzemeden olup, iç çamaşırı ve çengel dahil şekil almaya çalışın.

Polar gelen giyim. Birçok polar kumaş arasında yerleştirin.

2Polar farklı yoğunluk üretilir ve kullanım alanına bağlıdır. Ince bir micro eşarp, tozluk ve tişörtü yapmak için kullanılır. Düşük yoğunluktan şapka ve kazak dikmek. Orta yoğunluklu nem ve rüzgar dayanabilen bir tabaka vardır, dikiş yelek, ceket ve pantolonlar için uygundur. Materyal bileşimi eklendiğinde likra veya spandex, o eldiven ve fitness üretiminde önemli olan iyi esneklik, satın aldı. Öneki “Kutup” orta yoğunluklu ve yoğun polar bir çeşitlilik var.

1Gerçek bir zırh – iki kat Polar. O nem ve rüzgar, ikinci korur tek katmanda denilen – ısıyı korur. Özel zar vardır katmanlar arasında malzeme bu tür – koruma bile daha gelişmiş derece var.

Doku Her tür kullanım ömrünü arttırır antipillin kaplama vardır. Bunun Bakımı kolay gerekmez – ağartıcı olmadan silinir deterjanlar normal araba, sıcaklığı – 40 ° C Ütü gerekmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın