Keten Kumaş Nerede Satılır

Keten Kumaş Nerede Satılır. Hayat geliştirilmektedir her zaman bir şeyler var, hala durmazsa. Bu ilgilendiren ve keten: onun terzilik 1için son teknoloji kumaş her yeni tür kullanır. Onlar aşağı rulo yok, solmaz, mükemmel kalite, parlak, güzel bir tasarım ile ayırt edilir. Kısacası onlar son zamanlarda her şeyden sadece hayal edebileceği hangi onuru var.

Kumaş mikrofiber, – pamuk, bambu veya yarı doğal viskon, küçük bir yüzdesini bulunabilir polyester. Bu ek lifler auta popülerlik kazandı hangi aracılığıyla malzeme bu değerli nitelikleri güçlendirmek olduğunu.

Ağ-yapının bir görünüm

Kumaş Nerede Satılır.  Malzeme rengi de kendisi verir: katı döner ve parlak renk paleti, doymuş. Hassasiyet tarifsiz bir duygu verir dokunma, ipeksi, yumuşak, havadar, da nemi emer ve yıkandıktan sonra çabuk kurur. Farklı desen ve süs eşyaları, yanı sıra kesme kenarı 3arasında bu kumaştan yapılmış iç çamaşırı setleri yapmak renkli 3D baskılar etkisini tamamlar.

Materyal Uygun bakım

Keten kumaş ürünleri, ağartıcı bileşenleri olmayan hassas bir döngü, çamaşır tozu yıkayın 30-40 derece aralığında sıcak suyun sıcaklığını ayarlamak. Keten dik bir pozisyonda kuru düşük devirlerde, en önerilir. Yeni nesil bu basit keten tekstil hükümlerine tabi uzun ve hoş parlak renkler olacak.

Nasıl yapılır

2Kumaş Nerede Satılır. Bu kumaş yapma genellikle biraz zordur. Olarak bilimsel bilinen keten bitkiler, dünyanın birçok yerinde yetişen, ancak mizaç olabilir ve genellikle kumaş bile küçük bir örneğini yapmak için birçok bitki alır. Anahtar lifler yararlı olduğu üzere bitkinin yaprakları, çiçek açar ve köklerinden ayrılmak zorunda olan gövde bulunur. Geleneksel olarak bu tüm el ile yapılır, ama modern biçerdöverler özel makine kullanma eğilimindedir. Makine işlemleri olsa da, çok hassas olmak zorunda; lifleri çok güçlü, ama kolayca toplanması sırasında hasar görebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın