Polyester astar alan

Bir seçenek kurtarmak için – dokularını getirmek gezileri. Tasarruf önemli olabilir, burada ana şey – numarası ile yanlış olması değil. Uzman 01mağazalarda mevsimsel satış hakkında unutmayın. Başka bir “kaçamak” – Dikiş giysiler için kumaş bakmak. Son olarak, çok sayıda toptan satış şirketleri neredeyse iki katı mağazalarında daha ucuz kumaş satmak ve toptan hatta 15 doğrusal metre düşündü. Uzun perdeleri sorunu en az bir pencere planlıyorsanız Yani, bir toptancı!

Astar temel dokusunu korumak, zarif iç dikişler gizler, ultraviyole ışınlarının yıkıcı etkilerinden perdeleri toz etek korur. Buna ek olarak, bu ipek ya da diğer hassas kumaş üzerinde hacimsel kıvrımlar simüle etmenize yardımcı olur odadaki ısıyı korur ve aynı zamanda akustik emilim artar geliştirir. Son olarak, kendi içinde güzel olabilir. Ve sonra soru ortaya çıkar – astar ihtiyaçları her dokuda olup olmadığını?

Doğal selüloz lifleri (bitki) davranırlar. Farklı polyester astar alanlar dayanıklı ve ıslandığında güneş ışığına daha güçlü ve dayanıklı hale 00gelir. İnce ise çizgisiz perdeler de onun dokusunu baktı. Polyester astar alan kolayca buruşuk, ama sevenler kentsel bile ihmal hitap ediyor. Ne zaman yıkama, onun öncesi yani (buğulama), oturur ve ödenekleri büyük bir uzunluk bırakın. Ama genel olarak bu iyi bir sakin karakteri ile pahalı bir malzemedir.

0Asetat, moda liyosel, Cupra ve rayon – organik kimyasal hammadde (ladin, çam, köknar) tarafından üretilen bir lif. Dış ve dokunmatik viskon ipek kumaş benzer, ama ucuzdur. Güneş ve rüzgar tarafından katlanılabilir ama daha fazla güvenilirlik için, genellikle polyester veya  ile birleştirilir. Ve, bir kural olarak, astar kullanmaktadır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın