Baskılı Süprem Kumaş

Örgü – Kumaş döngüler ve iç içe olarak bir ya da daha fazla tel elde edilen. Örme lif şaşırtıcı değişiyordu. Modern ekipman Eğer dokular 3her türlü oluşturmanıza olanak sağlar. Yeni teknoloji yüzey işleme yardımı vb dokuma taklit, nakış, gibi özgün dış etkilere elde ile Bağlandıkları elyaflar ve yöntem, çok farklı olabilir, bu nedenle örme kumaş çeşitleri boldur. Hatta farklı yöntem ile dokuma eşit oranlarda alınan aynı bileşimin, gelen bir farklı dokuların bir dizi elde edebilir. Esneklik, hafiflik ve hassas doku – Doğal lifler daha hijyen triko ve sentetik sağlamaktadır.

2 Örme kumaş yapılmış kürk, sahte süet, kadife, kadife, dantel kumaş ve diğer malzemelerin çeşitli temelinde. Onlar mümkün etkili bir model oluşturmak ve aynı zamanda konforlu yapmak için Örgü malzeme aktif şık giysiler nüfuz. Bu pul ile özel günlerde jarse için daha uygun olamazdı. Örme veya örgü tamamen pul ile kaplı ve ölçekler biraz benzer olduğunu. Büyük, küçük, kaotik baskılar, farklı şekillerde pul ile çeşitli düz asil parıltılı pul, saten, renklerin çeşitli sunulan payetler, kumaş.

İLKBAHAR – YAZ

1İlkbahar-yaz, yaklaşık 100 modelleri.

Malzemeler: pamuk, viskoz ve suni ve sentetik liflerin bir kombinasyonunu içerir. Renkli İplik.

Model: kazak, hırka, ikiz setleri, örme üstler, ceket, örme etekler. SML-XL-XXL: Detaylar: 12 standart ve 17 Boyutlar jakarlı triko, örme tek jarse örme kumaş

Biz de diğer bileşenlerin pamuk, viskon ve renk kombinasyonları ile zarif gömlek jarse kumaş üretti.

Baskılı çizimler. Nakış ve aplike.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın