Bayan Kazak Modelleri

Not! Bu eğilim -. O baskıların her türlü bulunuyor

1Karikatür motifleri olan çok popüler, soyutlama, çiçekler, enine çizgili. Çok sık, birçok moda kazak gibi kurt, papağan, ya da deve gibi farklı yaban hayatı türlerinin görüntüleri vardır. Geometrik desenler de çok yaygın nitelikler moda vardır. Bunlar vb kareler, dikdörtgenler, daireler, çizgiler olabilir

Etnik motifler Kürk, deri veya süet ile kombine triko, bakmak oldukça ilginç. Ayrıca kazak genellikle dantel, örgü veya tüyleri ile süslenmiş.

Bazı tasarımcılar kollu, omuz veya bel kesme-çıkışları ile oldukça abartılı bir model oluşturmak, soğuk sahiplerine korumak için tasarlanmış değil, sadece daha fazla dikkat çekmek için.

Bulutlu günlerde yürüyüş için vazgeçilmez hale Sıcak triko, şehir dışına geziler, ya da arkadaşlarınızla dinlenebilirsiniz. Ve çeşitli moda seçeneklerinin çok sayıda sayesinde, onlar çok şık ve güzel olmasına yardımcı olacaktır.

Fotoğraf geniş örgü Parlak Serbest modeli baskı kaşmir kazak ile bir kuğu şeklinde bir dekor ile çiçek baskılar ile başlatılan Parlak renkli Pastel tonu tiftik kazak Kısa kollu cebi ve kısaltılmış kollu düştü ile gergin.

4Büyük bir çiçek baskı ile böyle bir model pantolon ve kısa koyun kat ile harika görünüyor. Etkili erkekler tarzı şapka görüntüsünü tamamlar.

Delikli flört sıradan bir kazak Döşeme döndü. Ancak, büyük göğüsler ve geniş omuzları ile bayanlar Bask bir vurgu ile bir şeyler seçmeyin.

02Çok yakında orada kış soğuğu gelecek ve güzel örme kazak konuşmacı kadınlar için kullanışlı olacaktır. Birçok dikişçi zaten seçili modellerde ve örme kazak konuşmacı çizelgeleri, bu yüzden fazla 50 modelleri içeren kadın kazak konuşmacı, bu derleme yapmaya karar verdi.

Yani, örme kazak ilk sürümü beyaz bahsetmektedir. Bu hafif bir bulut andıran güzel beyaz hava iplik yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın