Kot Moda Trendler

Moda trendleri, sezon geçiren değiştirme, yeni isimler tasarımcılar arasında görünür, ama her zaman denim. Abartılı olmadan, 1biz bu şeyler zamanın dışında ve her zaman herhangi bir stil, hava ve ruh için uygun serin kot, bir çift olması gerekir dolap inanan söyleyebiliriz. Casual üslup kadın imajı için en iyi çözüm olduğunda, sonbaharda popülerlik kot her kayıtları yendi. Şimdi değerlendirmek 2015 sonbaharında moda ne olacağını bilmek isteyenler için tasarımcılar moda kot Bu sezon sunuyoruz.

Kot altı mevcut modelleri sonbahar

22015 sonbaharında moda olanı Liste, onların dikkatini bu model kamuoyunu şok canlı, unutulmaz görüntüler oluşturmak için sevenler için uygundur atlayacak ve geniş ağzına dikkatini çekmek mümkün değildir. Onlar özgün tasarım ve konforu birleştiren ve bu nedenle, bu kot örnekleri bir gün, bir kız onlara aşık ve gardırop yer gurur alacak.

Yırtık kot.

3Bu sezon, kot her yerde vardır yırtık, ışık losyonları popüler ve ağır yırtık ürünler ve modeller olacak. Ayakkabı ve rahat t-shirt ile bu kot modern spor tarzı ve ayakkabı ve kadınsı, sofistike bir görüntü oluşturmak çok kolay şık  parlak unsuru olacaktır.

Ayak bileği Jeans uzunluğu.

Bu sonbaharda ayak bileği kot ya da sadece sıkışmış seçenekleri inanılmaz alakalı olacaktır. Bu şekilde, her kız görsel bacak uzatmak olabilir, yanı sıra şık ayakkabılar dikkat çekmek. Bu geniş tersi son derece uydurma modeli (cilt) veya (erkek arkadaşı kot) olabilir. Artı bu seçeneklerin her ikisi de kesinlikle doğal ve şık görünecek olması.

Bu model, tüm kusurlarını gizlemek renk ve zerafet vermek, kadın figürü her türlü için idealdir. Buna ek olarak, bu model aynı zamanda görsel uzatmak bacaklar için yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın