Boncuklu Kumaş

Boncuklu Kumaş

Boncuklu kumaş olarak da bilinen, boncuk nakış giyim ve dekoratif tekstil kullanılmıştır. Bu tür bilezik bantlar gibi 2yapısal destek ilavesiyle takı kullanılabilmektedir. Bu, dokuma, örme ve işlemeli boncuk her bitmiş kumaş üzerine doğrudan ilave edilir ise dantelli boncuklar, kumaş üretimi sırasında bağlanabilir bir tekstil yapısının temel bir parçası olmayan bir bezeme olup.

Boncuklu Kumaş. Biz kapınıza doğrudan gemi – Biz profesyonel tasarımcılar Konfeksiyon İlçesi’nde bulabileceğiniz en kaliteli malzemeleri taşıyan övünür önde gelen çevrimiçi kumaş mağazası bulunmaktadır. Daha dokulu kumaş seçenekleri mi arıyorsunuz? Biz büyük bir çeşitlilik var dantel kumaş , deliği kumaş , payet kumaş , yenilik kumaş  ve daha fazlası.

Boncuklu Dantel dantel Bu tip biraz antika bir görünüm elde etmek boncuklar, kristaller ve payetler ile süslenmiş Bahar 2017 döneminde özellikle popüler olmuştur. Bunlar genellikle bir taraklı kenar var. Özellikle iyi bir örnek 3Dantel bir göz atın.

Kumaşlar size inci, tohum boncuk, pul, boncuklar ve yönlü boncuklar ile süslenmiş danteller de dahil olmak üzere  boncuklu dantel süsler, bir bolluk sunuyor. Bizim boncuklu dantel çoğu boncuklu tasarımlar ortaya yaymak için izin hassas organze destek üzerine dövme vardır. Boncuklu dantel romantik gelinlik Döşeme, şık gece giyim, ve çekici tiyatro giysiler için çarpıcı.

1Boncuklu Kumaş. Biz müşterilerimize İşlemeli Kumaş Konu sunuyoruz. Farklı Konu İşlemeli kumaşlar yelpazemiz çeşitli desen ve dokular bulunmaktadır Stok Kumaş Alanlar. Bu bayanlar üstleri, etek, salwar takım elbise ve bebek elbise yapımında kullanılır. giymek çekici ve hafif, bu kumaşların kolayca karşılanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın