Pullu Kumaş

Pullu Kumaş. Boncuk tam size gerçek yaratıcısı hissediyorum sağlayacak benzersiz malzemelerdir. Ve farklı tahıl 2çeşitli oluşturulabilir bir kişiyi aramak nasıl başka boncuklu sanat mevcut eserleri?! Bu malzemenin ilk kez ortaya çıktığında nereye ve biliyor musunuz? Eğer kendi moda koleksiyonlarında kullanmaya ne tasarımcıların biliyor musunuz? Biz bu soruların yanıtlarını vermek!

Boncuk – Tarihin biraz

Pullu Kumaş boncuk geçmişi insanlar pagan tanrılarına tapan ve sadece dünyayı keşfetmek başlamıştı gün için bize getiriyor. Birçok ilginç efsanelerle çevrili ve yakından gözlük ortaya çıkması ile bağlantılıdır. Mısır toprakları üzerinde bir yeşil boncuk bulmak için şanslı keşfedilen bu boncukların birine göre. Bilim adamları hemen yaşını 3takdir – az 5500 yaşında değil! Bugün, bu kalıntı Berlin Müzesi salonlarından birinde görülebilir.

Onlarca yıldır, boncuk kullanışlı insanlar favori malzeme kalmıştır. minik boncuklar yaratıcı fikirler büyük bir aralık açmak için, çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Şimdi Boncuklu Noel ağacı için tokası ve kolye ve küpe, resim ve dekoratif ağaçlar, yaka ve broşlar, kolyeler ve bilezikler, kolyeler ve çanta, ayakkabı, şapka, cüzdan ve oyuncak yapmak.

Boncuk moda koleksiyonları

Pullu Kumaş. Son yıllarda, taneler aktif moda yayılmasına ele başladı. Yani, giyim  konularda aktarılmıştır. Ortak oluşturulması boncuklu dekor ile moda abiye bilenler vurdu Parça Kumaş Alan. Elbisesini yüksek teknoloji bir dokunuş verir metalik bir parlaklık ile boncuk tercih ederim. Ama dükkanda onun meslektaşı büyük güzellik boncuklu dantel oluşturur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın