Ceket Astarı İthal Astar

Ceket, mont, kaban, polyester astar pelerin ve giyim diğer birçok türde güzel bir astar olmadan hayal edilemez. Ancak, kumaş astar 2güzellik değil, aynı zamanda, bir şey daha konforlu hale prezentabl sağlamak için ömrünü ve ürünün görünümünü genişletmek için diğer özellikleri bir dizi değil sadece.

Bu tür materyal amacı çok sayıda vardır:

Astar polyester astar- Pad derinin yanlış tarafında kullanarak,

– Ürün, istenilen şekil korunur

– bu nemi emer ve böylece ıslanmaktan taban kumaşı korur.

Taşıyıcı kumaşın tamamen doğal ve sentetik elyaf bazlı üretilmiştir. Bu deforme, ezmek için yeterince kalın olmayan olmak zorunda, dikişler gizlemek için tamam.

En iyi yastıkları yapılmış olanlardır saten, viskon, serge, ipek, saten, tafta. Ve temelinde yapılan poliamid, tedavi antistatik örme kumaşlar, polyester.

1İthal astar. En popüler hep atlas olmuştur. Bu dikiş kat veya şapka için ideal bir seçimdir. İkili dimi iyi altta yatan dokuya pürüzlü tarafı uymaktadır ve pürüzsüz bir yüzü gibi davranır çünkü. Çoğu ürünler şu anda viskoz kullanılır. Bu düşük bir fiyata satılan hareketli statik elektrik, birikme yapmaz. Güzel saten ve ipek Tipler – yumuşak, pürüzsüz, ancak ter lekeleri anlamak zor bir ipekle. Elbise ve etekler tafta kullanıyor. Iyi sertlik ise, şekillendirilmiş eşyalar vermek için yardımcı olur.

2Astarlık kumaş geniş bir renk paletinde üretilen, her zaman doğru gölge seçebilirsiniz.

Kumaş yedekleme ağırlıklı giysi (astar) içini dikmek için kullanılan kumaş, -. Biz giysi güçlendirmek gerekiyor, ve bunu aşırı yıpranma gelen üst malzemeyi korumak için izin verir. Tafeta, saten, saten, bisiklet, ipek, saten, dimi: Temelde astar kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın