Şifon Telası

Şifon Telası. Kumaşa tela işlevleri giyilmesi sırasında deforme kumaşa güzel silueti ve elastik potansiyel giyim şekillenebilirliğini 1artırmak ve aynı zamanda görüntü ve giysinin giyen özelliklerini geliştirmek için bulunmaktadır. Bu çalışmanın amacı, çeşitli kumaş yapısal parametrelerle ince kamgarn kumaş dokunmamış eriyebilir tela uygunluğunu analiz etmektir. Bu çalışmanın amacı doğrultusunda, çeşitli atkı iplik katlanmış ve ince yün kumaş atkı yoğunluğu hazırlanmıştır ile numune. Naylon / polyester yapılmıştır farklı bir yapıya sahip üç dokunmamış telalar ince yün kumaş yapıştırılması 4için kullanılmıştır.

Şifon Telası. Üç dokunmamış tela ile kaynaşmış olan bu 24 yapıştırıcı kumaşların mekanik özellikleri, çeşitli kumaş yapısal parametrelerle ince şifon kumaşlar dokunmamış eriyebilir tela uygunluğunu analiz etmek için . Sistemi ile ölçülür. Kaynaşmış kumaşların bazı mekanik özellikleri analiz ve kabuk kumaşlara dokunmamış eriyebilir tela uygunluğu kuru temizleme etkisini 3gerçekleştirmek için yapışkan kumaş kuru temizleme tekrarı ile tartışılmıştır.

Yapışkan kumaş ve dolgu malzemeleri ve nasıl kullanılacakları nedir?

Şifon Telası. Yapıştırıcı ve yapışkan tela dokunmamış kumaş gibi malzemeler sızdırmazlık yaygın özellikle giysiler terzilik kullandı. Onlar ekstra sertlik vermek, vb bir yaka, flep, manşetler gibi parçalar veya giysi kısımlarının şekli .. yapışkan malzeme mutlaka dikiş ceket, mont vb .. Raf, kollu, “şeklinde devam” gereken giysinin yaka ve dolayısıyla kumaş için başvuruda bulunmanız gerekir “güçlendirmek” gerek o ek katılık verir.

2Şifon Telası. Bu tür malzemeler, (genellikle kumaş) bir tarafında bir yapışkan tabaka vardır ve bu nedenle doku yapıştırıcısı olarak adlandırılır. Yapıştırıcılar kumaş, ancak bu polar gibi malzemeler değil sadece el ya da özel makine etek pantolon veya çift taraflı bant yapışkan “örümcek ağı” kullanırsanız artık., Gerek etek

Genellikle bireysel siteler veya giyim parçaları ilave sertlik sağlamak için malzemeleri, kalınlığı ve yoğunluğu değişen her türlü kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın