Forum Fashion Week

Forum Fashion Week.

Moda giyim, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonları ve perakende ve toptan alıcılar ziyaret edebilirsiniz. Ünlü tasarımcıların “Moda 1Haftası” defileler açın, daha sonra program gösterileri rekabetçi bir program devam etti ve “Moda Haftası” kapatın – Büyük Defile “Moda Haftası” en güzel koleksiyonları.

İş programı “Moda Haftası” büyüme ve gelişme dünyanın’nın hafif sanayi işletmelerin personel yanı sıra, kendi stilini yaratmak isteyen moda ilgilenen sıradan vatandaşların çıkarlarına odaklanmış teşvik etmektedir.

Forum Fashion Week.

Moda Haftası her zaman medya inceleme altında tutulur. Tüm önde gelen parlak dergi temsilcileri ve diğer Sibirya şehirleri hep olay mevcut ve raporlar yapmak.

“Moda Haftası” resmi ortakları da basılı yayınlar ve radyo istasyonları ve televizyon kanalları ve ünlü moda internet portalları bulunmaktadır.

Forum Fashion Week.

Moda Haftası” – moda alışveriş haftada tüm katılımcılar için sadece podyumda koleksiyon göstermek değil, aynı zamanda satışa onları koymak!

“Moda Haftası” – kendi alıcı ile ve aracı olmadan bir moda koleksiyonu yaratıcısı için bir buluşma yeri!

Biz “moda imparatorluğu” ile karşılıklı yararlı işbirliği için davet ediyoruz. Biz biliyoruz  “tersyüz” moda-pazar!

3Biz en ince ayrıntısına moda etkinlikleri organizasyonun tüm yönleriyle, biz Avrupa deneyimi biliyorum  Fashion- projelerin mekanlarından organizasyon. Onlar moda ile ilgili, özellikle fikirlerinizi herhangi bir profesyonel icracı hitaben!

Eğitim merkezi, aynı zamanda şirketlerin “moda” olarak, kurumsal seminerler için eğitim yapar. O şirket için “Moda / style / resim / güzelliği” dersler / eğitimler / seminerler düzenleyerek yol alır. Bireysel alışveriş eşliğinde bir organizasyon vardır. Siz ve müşterileriniz için bireysel istişareler görüntü yapımcıları, stilistler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın