Ceket Kolu Nasıl Kısalır.

Ceket Kolu kısaltın: Nasıl

Ben insanlar için farklı dikiş projeleri bir sürü yapmak ve yol boyunca yeni bir çok şey öğrenirler. Bugün ben bir 1kadın blazer (veya astarlı herhangi ) ve kolları kısaltmak için nasıl göstereceğim düşündüm. Bu bir terzi kendiniz demiyorlar bile, siz de bunu yapabilirsiniz, kolay!

2İşte ben buna bir şey yapmadan önce kol ise:

Astar dikiş üzerine katlanır Bak nasıl? Biraz giysi giyildiğinde orada bunched alamadım şeyler astar “vermek” 3yoktur. Önemli olduğunu, bu yüzden benim yeni manşet bunu çoğaltarak olacak! Dikkatle astar ve birlikte kol tutun dikiş söküp bir dikiş ripper kullanın. Bu iki katmanı ham kenarları gösterecektir.

4İstenilen uzunlukta kol üzerinde katlayın. Ben bu 1 “kısa yapılmış, bu yüzden ölçmek için önceki kat sol çizgiyi kullanılır.

5Basın kol, bu kalıcı bir kat yapmak. ** Not: Böyle bir projeyi yaparken biraz beyaz sirke ile su uzakta diğer katlama çizgisini alacağını geçenlerde okudum. Sadece bu yüzden 6kumaş daha sonra uzak kırışık demir hafif nemli ve sprey! Henüz denemedim, ama ben fırsat! Dahaki sefere olacak Şimdi, kol olacak ne kadar biliyoruz. Astar maç yapalım! 7Senin astar kapalı “1 ölçün. Ben bir rehber olarak önceki dikiş işaretleri kullanılır.

8Yerinde ve basında astar sabitleyin. senin demir çok sıcak olmadığını dikkatli !! Bu adım için yolumdan olacağını bu yüzden ben sadece içinde kolunu itti.

9Şimdi tekrar bir araya astar ve kol zamanıdır. Eğer astar biraz rahat olmasını istiyorsanız, unutmayın, bu nedenle manşon aşağı “ila 1½” astar yaklaşık 1 CM. Onların nasıl olduğunu görmek için “önce” resimlere bakın. 🙂

10Sadece küçük bir kol delik vardı çünkü ben sadece benimkini el-dikili, ama her zaman onları bir araya dikmek kör dikiş kullanabilirsiniz. Sadece bu yüzden dikiş 11dışarıdan görünmüyor!

Tüm dikiş dikilir sonra, biraz “kapağı” yapar ve dikişi kapsar, böylece astar basın zamanıdır. “Daha önce?” Hatırla

12Biz bizim aynı bakmak istiyorum! o bir inçin dörtte dikiş üzerinde duruyor, böylece aşağı astar çekin. Sonra dikkatlice yere gidermeleri!

Ve diğer taraftan ….

13Hatta farkı söyleyemem! Gerçekten doğru bir görünüm elde etmek ve doğru yatıyordu yapmak için biraz sabır alır değil sert bir proje sadece bir tanesidir. Bu yüzden size herhangi alabilir küçük bir dikiş projesi var! Bunu deneyin ve! Çıkıyor nasıl varsa bana bildirin Başkasının herhangi dikiş yapıyor ya da bu gün işçiliği?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın