Kışlık Ceket Modelleri

Kışlık Ceket Modelleri. Kış ve sonbahar ceket – genellikle zarif ve kadınsı şeyler, stil aşağı ceket benzer 3olduğunu gerçeğine rağmen, bu bizim için hiçbir şey ve hiç kimse yerini alacak. Ve mevsimden mevsime tasarımcıları bu veya olağan dolap öğenin parçası için dikkat bize o kanıtlamak. Çok dikkat Bu sezon kovanları kesim stilistler ödenen edildi ve sadece sokak giysileri – bu küresel eğilimin 2016-2017 yıl içine düşme gibi ceket, mont, elbise ve yapılacaklar.

5Biz zaten kollu olmadan kesim bahsettik ve şimdi klasik versiyonu hatırlamak zamanı, ama retro versiyonu – ¾ moda uzunluğu. Bu sayfada kısa kollu 3/4 ile ceket görmek ve fotoğraf gibi modellerin itiraz takdir edebilirsiniz. Ayrıca detaylı olarak ele – moda bu sezon ve nerede tasarım trendi acele söyledi.

Kışlık Ceket Modelleri. İpuçları stilistler Kısa kollu, bu sezon inanılmaz alakalı, ve 7/8, uzunluğunun sadece yaklaşık ¾ değil sık sık bir araya gibi model ½ ve. Bu stiller mümkün elinizin ince çizgiler ve eğriler göstermek için yapmak daha az soğuk hava ile, şık ve modern bir görünüm ve kış ve geç sonbaharda – çeşitli malzemelerden şık ve 4inanılmaz uzun eldiven deneyin. kat onları ayırmak için, bu yüzden tarafından giyilen – Bu arada, size, renk seçin üst giysi kontrast öneririz.

Bir ceket kovan 3/4 ile şık bir model markası ve ekranlarda çok sayıda gösterilmiştir.

2Benzer boy Kol Style kesinlikle farklı olabilir – romantik fener, yarasa, kimono, ve benzeri. Bu giyim seçilen stiline bağlı olarak seçilir, rakamın tipi ve aksesuar topluluk geri kalanı. Stilistler ipuçları farklı yönlere giysi kombinasyonu tavsiye yer alıyor. Dikkatle kombine tarzı ile, şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

1Kışlık Ceket Modelleri. Bu modeller başarılı çok uygun herhangi bir kesim, giysileri ile göz olacak – sadece doğru stili seçebilirsiniz, ama aynı zamanda şık ve tasarım ilgilendi. Böylece kürk, deri, süet ve – yeni sezonda onları aktif olarak yeni malzemeler eklemek için.

Bu malzemeler parlak ve sıradışı bir şey haline geleneksel ve klasik öğeleri dönüştürmeye yardımcı olur. Kışlık Ceket Modelleri. Geniş ve dar kesimler dar veya geniş bir örneğin – Biz zaten kol şey olabilir sözü var. Erken sonbaharda stilistler bir el feneri şeklinde geniş kollu (Bu arada kısa olabilir), akciğer dokusunda dörtte üçü ¾ uzunluğunda bir ceket seçmek için tavsiye ederiz. hafiflik ve oyunculuk biraz bu süre içinde zarar vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın