Dantel Bebek Etek Modelleri

Dantel Bebek Etek Modelleri. Dantel yaygın sadece 19. yüzyılda kullanılmaya başlanmıştır. Tüm ülke üzerinde bu muhteşem desen renginde. Çizim için en popüler motifler 2  renktir. Bu tür süs seçmek ve modern tercih ederler. Ama Rusya’da aksine, Avrupa dantel giysi her vatandaş tamamen kullanılabilir. Hiçbir çeyiz vb perde, masa örtüsü, yatak örtüleri, dantelli elbise olarak ve ev eşyaları olmadan düşünce değil

  1. yüzyıl dantel 30s tarafından yavaş yavaş moda dışarı gitti ve sadece bir kaç yıl sonra moda tekrar ortaya çıktı. Ama her şey yeni – iyi eski unutulur ve biz tekrar gardırop güzel tasarımlar keyfini çıkarabilirsiniz. Bugün, hemen hemen hiçbir tahsilat iç çamaşırı ve gelinlik söz değil, bu süsleme unsuru olmadan tamamlandı.

Dantel ile Moda.

6Daha önce dantel genellikle 21. yüzyılda, bitirmek için elbiseler ve bluzlar, sadece üretilen, biz bu desen dekore edebilirsiniz neredeyse tüm giyim ürün yok.

Dantel Elbiseler

Dantel Bebek Etek Modelleri. Dışarı yaz ve akşam için mükemmel bir seçenek. Sıcak havalarda, keten veya pamuklu doğal kumaşlar tercih vermek. Onlar kadın figürü tüm çekiciliğini vurgulamak için izin Ama bir restoranda ya da bir tarihte, zaten yapay malzemelerden yapılmış elbise koyabilirsiniz.

1Sen tamamen dantel yapılmış modelini seçebilir ve kısmen dekor onu kesilmiş olabilir. Ve bu başka bir seçenek müthiş ve çok kadınsı görünüyor.

Geniş bant, fırfır örme kumaş.

3Dantel Bebek Etek Modelleri. Etek kumaşı, herhangi seçebilirsiniz, ama bir örme kumaş zaten bağlantılıdır satın almak için tavsiye. Kızlar için ilk şimdi böyle etekler çok moda olan ve ikinci bir doku bölümünde yıpranır değil ve zaman terzilik azaltacaktır alt ve yan dikiş etek işlemek gerekmez. Farklı renklerde Böyle örme kumaşlar her kumaş mağazasında bulunabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın