Dantel Nasıl Yapılır

Dantel kumaş fabrikası üretimi, sık sık kumaş mağazalarında gördüğünüz – Ben “klasik dantel” nin genel anlamda taklit dantel 1fikri üzerine durdu. Kendim için, ben, veri kumaşların sonsuz çeşitliliğine rağmen, hepsi ikinci, ilk etapta birleşmiş damga görüntüsünü (hala öncelikle bir kumaş) tekrarlanması ve, yani aynı türde yeterli belirlenen benzer motifler iddiasız bulunan kombinasyon. Yani Hiçbir tüm bileşiminde arsa hatları, sıkışık, telkari, ağırlıklı motifler anlamsal yük karmaşık düzeydedir. Her şey güzel oldukça basit ve aynı zamanda.  Ayrıca, bu nedenlerle, kabartma gereken tanımları bir dantel ile tutarlı olan, kaldırdı.

2Özel çekicilik ve dizgi dantel vermek hacmi, üç boyutlu, kabarık, dışbükey motiflerinin eşsiz manzarası. Bu tür dökme motiv örneğin, yağ ya da bükülmüş çubuklar, istif yaprakları için, kullanılarak elde edilebilir.

Dantel Nasıl Yapılır. Bu durumda, ben yemyeşil barlar örme oldu. 4 S1N oluşan, benim muhteşem sütunda, için, “yuvarlak” Onu neden ben değil 1Vp ve 2Vp örme oldu iniş için, topuzlar şeklini aldı. Aynı ilke Ben kullanılan ve örgü yaprakları motifi. Yaprakları nedeniyle iniş için EP numarası gerekiyordu daha az olduğu gerçeği değil düz çıktı ve dışbükey yuvarlatılmış.

3Sonra ben bile onlara olsun, onu aramak için bilmiyorum, üç örme – “. Uzun yaprakları” EP bir zincir örgü, zincir (farklı olabilir) uzunluğu hassas bir petal uzunluğunu belirler. Sonra geri HBS (sütun olmadan) çiçek tabanına ve sonra tekrar.,

4Dantel Nasıl Yapılır. Sonraki örme “kuyruk” Uzun yaprakları, taban güdüsü EP örme zinciri başlar. “Kuyruk” uzunluğu da farklı olabilir. Daha sonra “kuyruk” ve geri sayı sc için HBS bir dizi örme. İlk “Uzun petal” hazır. Aynı prensip EP S1N bağlayan bir zincir örgü işleminde birbirine bağlayarak, iki lob örme. Aynı zamanda, biz deneyin ilk kalan alanda üç uzun 5sekmesini uyacak şekilde, ikincisi, onlara farklı uzunluklarda örme: büyük, orta, küçük ve farklı seçenekler.

Bir yandan bu işin fikri Açık – Aynı tip, şablon desen doku gipür desen, “yeniden”. Öte yandan – Gerek el yapımı dantel dantel 6örgüsüne cazibesini korumak için. Yani her şeyden önce istedim bu iki uç arasında bir uzlaşma: motifleri benzer olmasına rağmen, onlar bir şey olsa, klonlanmış kesinlikle aynı olması gerekmez, ancak farklı olmalıdır. Örneğin, bir motif, diğer dört altı küçük yaprakları örme. Bir “Uzun yaprakları” her zaman farklı uzunluklarda örme. Bir motif bütünlüğü vermek amacıyla, onun zıt iplik (viskoz), sonra “uzun yaprakları” düzeltme veya büküm bağladılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın