Deniz Şort Kumaşı

Denize için kıyafet seçmek için ipuçları

Kilo vermek

Eğer biraz kilo gerekiyorsa Birincisi, deneyin.

2. Yaz gardırop seçimi başlamadan önce, ben çok kilo için en az biraz denemek için kilolu herkese tavsiye bu 14 gün ve orada çok iyi hissettim – (Ben şimdi 75 kg değilim) ben yaklaşık 5 kg kayıp denize bir gezi için .

Ben kısa şort, hatta bir dar elbise giydi rahat oldu. Ben Dukan Diyeti kilo kaybı – Bence, o sağlık kararlıdır herkesi zorlar. Tabii ki, ben hala kilo gerekir, ama öyle olsa bile, ideal kilo değil Ben Karadeniz’deki yaptığı tüm 10 gün geçirmek için mutlu olduğunu (benim normal kilolu 65 kg olmalıdır).

Kendinizi her zaman neredeyse rakam sığacak şekilde elbise seçin.

Denize için kıyafet için genellikle doğal olarak geçerlidir.

4Belki de en önemli ipucu. güzel şey, markalı ve pahalı bir ve mükemmel şekil onurunu vurgulayan ve onun küçük kusurlarını gizlemek biri değil çünkü. Bu nedenle, öğrenmek ve sadece para cezası size oturan herhangi bir elbise veya etek, pantolon ya da bluz iyi giyinme sanatını öğrenmek.

Yeni elbise

. Bırakmak için bir kaç yeni şeyler satın gardırop ve yeni bir şey olmalıdır denize bir gezi gibi, böyle bir parlak ve önemli bir olay için tavsiye şık. Bu bir mayo, top, etek, elbise ya da ve benzeri olabilir.

Bunun için bir gezi zaten  olmasına rağmen, örneğin, bir yaka ile hafif Sarafanlar, turkuaz üst aldım ve kesme tipi gömlek ve bir mayo.

Giysi hazırlayın

3. Önceden denizin için kıyafet seçmek doğru tatil önce bunu. Yapmak için zaman yok çünkü, bir şey onun başarılı denizcilik gardırop birkaç ay bakım olduğunu çekmeye başlamak için tam olarak ne söyleyebilirim, ve tüm iyi dikkatle düşünmek

Örneğin ben, bahar ile zaten tüm düşündüğünü ve henüz bile geçen gün ben onların tatil kıyafetler seçti, ama her şey orada koymak çünkü tüm başarıyla aldı ve ben çok rahat ve onlara hoş oldu.

Danışmak

Güvendiğiniz kişilerle deniz giysi seçimi ile paylaş.

Ayrıca, annesi ile veya biriyle kıyafetlerini anlaşılan bir şey danışmak Bu kişinin bunu almak daha iyi olduğunu size bildirecektir izin vermek isteyebilirsiniz.

Ben onu tavsiye ‘, annesi ile istişare kullanışlı ve ben o bana tavsiye deniz aldığını pişman değilim.

. Bir tatil birkaç kıyafetler alın

Çok fazla almak daha iyidir, ama zaten belki tüm gelmek içinde bir göz vardır.

1İnanmayın ve deniz giysi gerekmez diyenler dinlemek yok. Bu nedenle yalnızca ıssız bir adada olup olmadığını olabilir. Bir yıl olduğunuzda Ama zaman zaman, sonunda, daha sonra, dünyada, bir yürüyüş için belki birisi ve geceleri, yüzmek, meyve yemek, güzel yerlere seyahat etmek güneşlenmek gün geçirebilirsiniz zaman en gerçek mutluluğu hissetmek mümkün bekliyoruz, inan bana, sadece parlak bakmak isteyecektir. Bu topuklu ayakkabı plaja gitmek gerekir anlamına gelmez. Sadece uygun dolap, ama değişik olması gerekir. Bugün başka bir tank üst ve şort, yarın vardır. Ve kocan bu şort ya da baştan çıkarıcı çifti gibi, farklı serin ve harika ne mutlu olacak, izin ve sizin için inanılmaz bir elbise ve bronzlaşmış rakam sadece mükemmel oturur.

Sonuçta, hepimiz bir yıl boyunca bu konuda hayal varsa, ve belki de her?

Etkinlikler için Elbiseler

Her olay için ona kıyafet almak.

Şehir parkta bir yürüyüş için gitmek, cafe, o ve en güzel elbise ya da topuklu bir bluz ve ayakkabı ile bir etek koymak gerekir olabilir.

plaj var ise, oraya gidip etek ve şort ve ve bir çift giyiyor olabilir.

Temiz elbise

Yıkayın ve. Önceden deniz demir elbise dikkatle düzgünce katlanmış sonra ütülü ve tüm yıkama, emin olun, hızlı bir bavul içinde her şeyi toplayın önce.

Biz, örneğin, komşulardan bir demir oldu, ama nedense bizim evde var değildi, ama eve okşadı iyi. Orada yıkarken kez olsa nihayet kocası için gömlek ütülü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın