Dikiş Kursu.

Eğer giyim hakkında ne hoşlanırsınız? Renkler? Dizayn? uygun mu?

Bu kategorilerin her üç düşüyor giyim bulma konusunda en zor kısmı nedir? Sağ, uyum. Her insan senin yanında 1kişiden biraz farklı bir vücut şekline sahiptir. Hazır giyim giyim üreticileri tasarım ve “ortalama” kişi uyuyor giyim üretmek için standartlar veya “ortalamalar” kullanın. Eğer bir “ortalama” boyutu olmadığı zaman ne olur? Sizin giyim iyi tasarlanmış ve renk ve kumaş son spor, ama sadece size iyi görünmüyor olabilir. Bunu nasıl alabilirim? dikmek öğrenerek!

Kendi giysiler Dikiş gerçekten gelebilir kadar zor değil. Bu ders dikiş makinesini tanımak ve nasıl aileniz için kendi giyim, ya da giyim dikerek gardırop genişleyen başlamak için, içeride kalıp zarf ve talimatları nasıl deşifre kumaş seçimi çok temel unsurları aracılığıyla götürecektir.

2İlk proje bir araya getiren siz bir giysi koymak nasıl temel unsurlarından en öğreneceksiniz pijama bir dizi dikiş olacak. Bundan sonra bir merkezli fermuarlı bir ceket ve bir temel donatılmış etek dikmek öğreneceksiniz. Sonra bir pantolon oluşturulması ile biten manşet, yaka, düğmeler ve ilik içeren gömlek / bluz yapımı ins ve çıkışları öğrenerek gardırop tamamlayacak.

3Bu kursu tamamladıktan sonra, sen, vücudunuza desenleri uyacak doğru boyutu seçin ve birlikte istediğiniz giysiler dikmek mümkün olacak ve bu uyum iyi sen. Yani ne bekliyorsunuz? Başlamadan kez durdurmak mümkün olmayacaktır çünkü en, şimdi başlayalım. 2Başlamadan burada A model sadece budur. Birlikte bir giysi koyarak temellerini anlamak kez, değiştirmek ve kalbinizin içerik için süslemek olabilir. Hoşunuza giden bir hazır giyim giysi gördün mü, ama sana iyi görünmüyor? Benzer bir model bulmak ve sizi ve sadece size uygun bir tür tasarım oluşturmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın