Deri Giyim

Deri giyim çoğu kadınlar tarafından sevilir. Bu, pratik, şık ve çok baştan çıkarıcıdır. Bu belki de tek dezavantajı – yüksek fiyat, çok klasik 1tarzda modelini seçin. Uzun bir süre için bunları giymek, ama sıkıcı ceket ve mont hızla bayat olabilir. Deri öğeleri evrensel moda ve aynı zamanda olması olabilir. Baharın başlangıcı – büyük nedeni, yeni bir şey şımartmak için.

Mont ve ceketler – zarif minimalizm

Bahar 2016 tasarımcıları pastel tonlarda dönemi ilan etti. Bu eğilim aynı zamanda deri mont ve ceket yansıtılır. Toz, gökyüzü mavisi en son modelleri, mor renkler ve minimalist terzilik soluk. Coat veya ceket abartılı bel ve kadınsı detaylar ile her zamanki siyah farklı 2siluet: pileleri, düzeltme, asma. Başka bir eğilim – Deri trençkot. Bu değiştirebilirsiniz ve şık ceket çalışmak ve hafta sonu için bir ceket – sadece çok yönlü ve pratik bir şey.

Temel siyah deri ceketler

Deri siyah deri ceket, uzun moda etmiş. 2016 baharında, bu ceket kaybettikleri zincirleri ve saplama, perçin ve metal aksesuar bol daha az agresif hale gelmiştir. En popüler dekor – yılan … ve dantel. Zıtlıklar Bu oyun zaten tanıdık siyah deri ceketler çok anlamlı ve seksi yapar. Başka bir vurgu – renk. Parlak mavi, mercan, kırmızı, turkuaz: Göz sulu gerçek tonları hoş standart siyah ve bej çağdaş, şık deri ceket 3ek olarak. Işığın üst ve yaz bekliyor şifon ya da dantel parlak elbiseler, üzerinde, tabii ki, olması gerektiği ilkbaharda bir siyah deri ceket giyiyor.

Etek ve deri pantolon

Deri tozluk, gerçek bir son sonbahar ve kış olması gerekir idi. Onlar hala moda pastel ya da parlak smokin, deri ceket ve bluzlar şifon ile 4birleştirerek giyilebilir. Cepler ve perçinler, gerçek bahar çiçekleri ile kot benzeyen Daha alakalı pantolon deri ağzına.

Bir deri altını alıp, bu etek dikkat etmek daha iyidir. Sıkı kalem, ruhuna modeli, cesur ve renkli mini-alevlendi – etek, herhangi bir şekil ve amaç seçebilirsiniz. Siyah deri etek, bir dantel akşam ofisde giymek bir blazer ile keskin moda monokrom kombinasyonu oluşturabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın