Güncel Giyim Modası

Güncel Giyim Modası. Bir huysuz, sağduyulu tasarım – Sonuç olarak, uygulamalı iş elbiseleri, faydacı tarzı siluetleri, giysi ve spor öğeler 1basit çizgiler karıştırma elemanları geleneksel olarak erkek sessiz gölgeler erkek moda en popüler sonbahar trendi, ana özelliği ortaya çıktı.

Bu sezon, klasik modellerin dönüşümünde fark zarif işlevsellik doğru eğilimin yankıları. Örneğin, iki cepli basitleştirilmiş formu tasarımı sunuldu marka Miller ceket gösteren sadelik ve formların beceriksizlik vurguluyor. Kimin modeller, pratik ve şık bir tasarımcı. Gri tonları aralığında bağlılık ve ton renk önemine dikkat çekerek, bu kazak ve flanel pantolon ile kombine stili çalışma zarif kat, çok katmanlı bir topluluk gösterdi.

Benzer bir yaklaşımla ciddi ve örme gömlek ve mont sanayi stil ile kombine  gelen anlamlı minimalist kostümleri, baktı.

Sıkıcı değil – Teşekkürler kaşmir eşofman altı ve marka koleksiyonunda yer alan kostümleri, “üniforma” tarzında toplulukları giyim bu tarz 3olduğunu kanıtlayan, eski moda, modern ve bakmak.

Güncel Giyim Modası.O kadar uzun zaman önce, seçkin, yüksek maliyet ve ulaşılamazlık bir atmosfer vardı onun moda endüstrisi zor altyapısı, ünlü oldu. Birkaç yıl önce bu konumunu değiştirmeye başladı. Moda bloglar tematik malzemenin sunumu “kendi yolunu” tarzı sayesinde biz artık tüm gelenlere açık moda dünyasının, yeni, demokratik bir tarafı gördüm.

2Güncel Giyim Modası.“Biz buradayız, ve – hayır!”: Kimin sloganı ifade olabilir geleneksel enkarnasyon erişilememesi moda küre, – ruh hali de podyum gösteriyor yansıtılır. Bu sezon olayları arasında – markası ve Cara moda gösterisi modeli kıkırdayarak marka final gösterisinde kendini yapma (tabii ki, hemen Instagram ortaya koydu). Gösteriler, canlı perde her zamankinden daha yüksek gül yapmak için yardımcı olan moda ve sosyal ağlar ile ilgili yayınlanan ve moda endüstrisinin en önemli kişi ünlüler haline gelmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın