İlkbahar Moda Trendler

Bu bahar ve yaz en “sıcak” olacaktır. Başka bir moda trendi yine inanılmaz cazip – kesim! dar uzun etek ve yüksek ön birçok erkek akla  3 getirmek mümkün yarık!

Bu bahar ve yaz tüm moda tasarımcıları kadınlık vurgulamak için üzerine dayanıyordu. Bu nedenle, mevcut irade ışık, yüzen kumaşlar, zarif süitler, güzel elbiseler, etekler ve tunikler … bir kadın bir kadın yapmak tüm bu güzel şeyler genelde. Çok güzel olacak – bu modaya … ve güzel!

Trendler İlkbahar-Yaz

Şeffaf kumaş

Sıcak, en mayhoş, en baştan çıkarıcı değilim bu bahar ve yaz! ve şeffaf kumaşlar bastırılmış yapılmış elbiseler moda uzun bir süre. 2Tamamen şeffaf etek – bu sezon olması gerekir.

Yaka

“baştan çıkarıcı” ilkbahar-yaz 2016 temasını sürdüren az mayhoş gibi eğilimler, derin yaka olacaktır. Suit, hafif elbiseler ya da her yerde ve her zaman bluzlar iş … tasarımcıları arsızca kadın bedeninin en güzel parçası açıklamaya!

Çiçek baskı

Narin, hafif, romantik çiçek deseni – en moda desen bahar ve yaz. Büyüleyici etek, şort ya da elbiseler Çiçeklenme bahar ve sıcak yaz içine mükemmel uyum çiçekli!

Güzellik !

Biz çekiciliği ve parlak şeyler her hayranlarını yapmak için mutluyuz. İlkbahar ve güvenli bir parlaklık yapabilirsiniz Yaz aylarında, inanılmaz şık aynı zamanda şık ve güzel, ama değil sadece! Pullar, taşlar, payetler ve parlak kumaşlar mega ilgili bugün her türlü.

Narin dantel

4Dantel popülerliğinin zirvesinde devam etmektedir. Elbiseler, dantel üstleri ve etek inanılmaz yumuşak görünüyor. Bu arada, mümkün ne burada makalemizi mutlaka okuyun şık dantel etek birleştirmek.

Nakış ve kadınlık ve büyüleyici bir görüntü vermek çiçek baskılar giysiler moda döner. En popüler figürler arasında da etnik tarzda süs olmak değil, sadece aynı zamanda romantik bir görüntü tamamlayıcı aksesuarlar ile ilgili olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın