Tunik Dikimi

Herkese Merhaba!

Şöyle ki: Bugün itibariyle her şey yeni bir serbest desen olduğunu tunik  boyutları. 36-46. Bu konuda daha fazla bilgi.

Kış (kontrol) var kısa bir süre önce, (kontrol) hiçbir güneşe çok az olduğunu lütfen düşünün ve sizin için tunik güzel fotoğraflar yapmak istiyorum. Harika bir fikir!

Evet bir web fotoğraf çekmek için güpegündüz üstesinden bir az maliyeti! Hatta daha zor sadece küçük hiçbir insanlar içinde oldukları (! Bizim günlük bilet değdi) Ve hala web ve birine bir düşüş taşımak istiyorsanız bir yolunu 9bulmak için o şeyin altında olduğunu sadece yarı opak üzerinde tayt ve hiçbir pantolon! …

Sonra onlar hissediyorum böylece okuyucular için her şeyi yaparım nereye noktada gelmiş biliyorum ağırladı.

Tunik Dikimi. Bu nedenle son zamanlarda ilçesinde eve geldi insanlar bilmeli ve kıyafet değiştirdi ve resimler almış web tamamen rahatsız kadınlar üzerinde atlanır – biz) vardı.

Dahaki sefere sadece (Ve sadece bir kez geçerken, hayır, ben çok utandım ama yine de biz ;! şimdi satın olamazdı gün Ben ne kadar kısa resimlerde gördüğümüz sonra pantolon olmadan tekrar tunik tercih) Bu pantolon tunik ile) – bu pantolon olmadan olacaksa uzatıldı.

Oh evet, kesme!

Süper gevşek ve kolay A-line şeklinde (resimlerde görmek için aşağıdaki), bilekler, hafif yuvarlak yakalı de kollu kabarık ve bir bant veya rahat hızla kemer ile sağlanan tunik ceket  için kesilmiş ve tam tersi. O süper kolay ve hızlı dikilir!

Tunik Dikimi. Ve şimdi  için Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu tunik size yazdırır desen  ve boyutunu kesmek artı. 0,75cm dikiş payı için. Ben resimdeki şekilde bir elbise 36 (burada yarda yaklaşık 1,5 metre ), bu yüzden kesim normalde düşer. Kullanılması gerektiğini streç kumaşlar. Böyle jarse olarak

Sizi tunik yukarıdaki bağlantıyı değil aynı görünüyor: bunu bulabilirsiniz olarak büyük resimde, sol ve sağ tıklama oklar vardır 🙂

Tunik Dikimi. Eğer tüm parçaları kestik sonra, işaretler çizilmiş nerede malzemeler biraz, keser ya da bir işaretleyici ile işaretlenmiş.

1

Şimdi birlikte ön ve arka sağ tarafı oymak ve omuz dikişleri üzerinde kapatır. Eğer soldan bir arada dikişli görünüyor nasıl görebilirsiniz aşağıdaki resimde üzerinde.

2

Şimdi sağ tarafı yukarı tarafından desteklenen dikili birlikte bölümü. Bir kol tutturulmuş bu etrafında işaretleri (maddeler sağ olan) uyarınca artık. Ben her zaman o zaman diğer işaretleri birlikte yeke ve sonra tekrar müdahale, ortasında başlayacak. Sonra kolayca overlok veya elastik zigzag dikiş ile dikilebilir.

3

A

Bir kol hazır olduktan sonra, diğer kol ile aynı işi yapar.

Şimdi sağa doğru neredeyse bitmiş tunik de yer ve yanlarını kapatacak. Yani tunik alt etek için kovan üst dikmek. Yine, işaretleri ve dikişleri uyduğundan emin olun. Her iki tarafla da bunu yaparken.

4

Şimdi güzel bir şişirilmiş etki kesim için manşet. Manşet (birlikte sol taraf) Çift böylece daha sonra kısa kenarları, sağ tarafını kapatın ve sağ 2 resim gibi döndü.

5

Şimdi manşetleri ve kolları her 4 yapma üniforma işaretleri hem.

Kollu evert üzerine manşet.

6

İşaretleri bu noktalarda bir araya basın nerede şimdi bak. Bu 2 resimde gördüğünüz gibi biraz “garip” görünüyor, ama kabarık kollu doğru olsun. Şimdi manşet dikiş ve kumaş böylelikle sürekli kadarıyla kol sadece biraz gergin olduğunu streç, manşet kontrast genişletir.

7

 

Sadece yaka ile devam edin. Ya da ihmal ve istediğiniz gibi sadece kenarları bitirmek. etek Aşağıda like it gibi … İki kez (yaklaşık 1 cm) aniden değiştirebilir ve dikmek ya da bir önyargı bant veya dantel kurdele ile sağlanan 🙂

8

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın