Dış Giyim Kumaşı

Ben kumaş hakkında çok şey-belki de sağlıklı veya normal olandan daha fazla düşünüyorum. Ben ne kadar güzel kumaş görünüyor 1seviyorum ve hissediyor ve ben defalarca giyebilir onunla dikiş giysileri seviyorum. Ben sadece benim rafta oturan kumaş bakmayı seviyorum. Ben bir umutsuz KUMAŞ NERDE duyuyorum, doğru.

Dikiş giyim gelince, ben sadece hayal edebileceğiniz her türlü kumaş konusunda denedim; ipek, suni ipek, dokuma kumaşlar, tül, kadife, aklınıza ne gelirse, onu denedim. Kumaş Sanırım bazı başarıları ve (o daha sonra) bazı başarısızlıkları ile, giysi üretmek için sunulması halinde yenmek için pek çok kez denedim (eller aşağı) Kesinlikle pamuk kapitone edilir en deneyimim var. Ancak birçok gibi, ben kendim için dikiş geldiğinde kendimi kumaşın özel bir kaç türleri doğru sürüklenen bulabilirsiniz. Aşağıdaki beş tür, ben gibi şeyler için, tekrar satın olanlar benim kişisel favorim olan. Elbise, için giysi ve bluzlar / üst-türü şeyler. Ben onlar gerçekten kendilerine ait bir yazı hak ve onlar konfeksiyon bazı türlü içine güzelce dikmek Gerçi da, çünkü ben hala kendimi bulmak bence kısmen, şimdi “kapitone 2pamuklar” olarak bilinen kumaş kategorisi görmezden geliyorum iyi, tercih bu beş dikiş üstleri ve elbiseler geliyor yerine ne zaman.

Bu kumaşlar mutlaka en geleneksel giyim kumaşları değil, ama bunların çoğu oldukça yaygın olarak kullanılabilir olduğunu fark edebilirsiniz. Ben bunun nedeni senin gibi birçok benim kumaş satın almaların en tipik kapitone kumaş satmak aynı çevrimiçi 3mağazalardan ağırlıklı olarak gelir, olduğunu düşünüyorum. Ben de kendi giyim dikmek için SERİN değil iken dikiş bir büyü (Karanlık Yıl, dışarı gittiğinde ben dikiş büyüdüm giysi kumaş birçok oldukça kıt oldu fark ettim, bu yüzden sadece insanların dikiş kim ettik giysiler yelekler yapma bayanlar vardı? Unutmayın ki? Açıkçası giyim kumaşları hala yaygın hazır giyim giyim endüstrisi tarafından kullanılan, ancak çevrimiçi oldukça azdır veya daha büyük  mağazalara erişimi yoksa onlar çok çeşitli bahçesinde ile bulmak çok zor olduğunu vardır şehirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın