Zeytinburnu Kumaş Çarşısı

Ayrı bir konu hak başka yararlı özelliği var. Rami keten antibakteriyel özelliklere sahiptir ve çeşitli istenmeyen mikroorganizmalar, mantar üremesini engeller. Bu sayede, rami bez çocuk giyim ve yatak üretimi için değerlidir.

3Lif esneklik katsayısı düşük – bu belki giyim kullanılan tek dezavantajı olduğunu. Ama rami kumaşı kompozisyonu genellikle hafif benzersiz kumaşlar doğarlar sayede diğer liflerle, ile bağlantılıdır. Bu rami içeriyorsa, örneğin, yün ürünü, büzülmeye daha az eğilimli olacaktır. Ayrıca, rami,düşük mukavemete sahip gücü viskoz malzeme verir. Rami boyama çok kolaydır, çünkü diğer liflerle Karıştırma Rami, ilginç renk çözümleri ile ürünlerin oluşturulması için iyi bir direnç, güçlü oluşturmak aşınmaya dayanıklı, izin verir.

2O, ekstre doğal bir lif değil kolay yolu olduğunu kullanışlı özellikleri bir kütleye sahip olduğundan şimdi rami kumaş kumaşlarda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Rami kumaşı ana üreticileri olan: Çin (piyasanın en kaplıyor). Ve rami onuruna  bile temiz giysiler uzmanlaşmak en iyi tasarımcıları çeken bir yıllık festival, tutar. Festival defileler düzenleniyor ve modellerde kıyafetler sadece rami kumaş dikili. Ayrıca bu harika kıyafetler Fuarı tarafından düzenlenen festivalde.

1Ekotkani takdir edenler için, kendi sağlığı ve konforu özen ve sadece bir eğilim hareket isteyenler için, rami kumaşı hoş bir keşif olmuştur ve günlük yaşamda kendi firma yer aldı. Eğer Rami hakkında bugün öğrendim her şeyi – bu konuda söylenebilir hepsi bu değil. Nesilden nesile İskitlerin zaman insanlar tarafından kullanılan rami beri ve diğer dokulara arasında yasal bir “güneş yerine” haklarını, tazeledi!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın