Kumaşı

Yaz ışığında giyim etiketleri genellikle mikro olarak bu kumaşı bulabilirsiniz. Adını çok gizemli geliyor. Doğru ve bunu yapılır ne olduğunu 2anlayamadı. Aslında, her şey basittir. Ben size bileşimi hakkında aşağıda okumanızı öneririz dokular, mikromaslo özellikleri, avantajları ve dezavantajları, bakım yöntemleri ve bu sentetik malzeme ile bağlantılı birçok şey.

Kompozisyon

Kumaş Adından da anlaşılacağı gibi, bu sentetik malzeme. Bu oluşan polyester, viskon ve lycra. Bunların yüzde farklı olabilir: Bazı şeyler, viskon oldukça büyük miktarda olacak bazı polieter (80%) likra daima azından geçerli olacaktır.

Bu oran sentetikler ve Dan sentetik viskon elyaf giysi temel özelliklerini türetilmiş, mikromasla ve diktim. Temelde bir ışık yazlık giysiler yapılır (bluzlar, elbiseler, tunikler, bluzlar, tişörtler, vb.)

Bu mat ve parlak, (bir resim ile) basılmış olabilir. İkinci olarak adlandırılır kristal.

Avantajları ve dezavantajları

3Her ürün, vücuda hoş rakam buruşuk değil sadece mükemmel yapışır, bir pelet ve kıvrımlar teşkil etmez. Kumaş lifi onun şeklini ve hızlı kuruyan tutar, polyester sayesinde, güneşte solmaz, çok güçlü ve dayanıklıdır. Doğal bir ürün – Yarı doğal ahşap bazlı bir malzemenin sahip deri, bu da, selüloz hamurundan yapılan viskoz elyafları gibi nefes sağlar. Mükemmel ürünlerin herhangi bir rakam oturup çünkü Lycra (veya başka elastan), genişletilebilirlik sağlar.

Olumlu özelliklerinin yanı sıra, kumaş negatif sahiptir. Sentetik giysiler genellikle alerji ve deri tahrişine neden, bu nedenle yeni bir moda 1elbise satın almadan önce, bu konuda sizin için doğru olduğundan emin olun yapabilirsiniz: Dezavantajları yapaylık içerir.

Bu dikin elbiseler çağrılan özel örme kumaş, gelen ve tunikler, bluzlar, kazaklar,ve daha yağ. Ne öyle?  Çekirdek kumaş anda olduğu viskon, ve ekledi polyester. Bu kombinasyon, çok dayanıklı hale getirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın