Döşemelik Kumaş Kimler Alır

(Doğal veya yapay) döşemelik deri – apartmanlar ya da ofisler için daha uygun tekstiller ve nonwoven için. Önemli kalite döşeme yoğunluğu, 1aşınma, güneş ışığına ve neme dayanıklı, bakımı kolay. Hatta yün ve onların pençesinden izler – ve ev izin veriliyorsa.

Tekstil (jakarlı, kadife, goblen)

(suni deri ve flok)

Hayvansal kökenli (kürk ve deri) malzemeleri. Onlar, doku malzeme, nem yapısını farklı – ve direnç, dayanıklılık, bakım ve maliyet giyerler.

Döşemelik kumaş:

En yaygın döşemelik kumaş, kadife gibi görünüyor, ama çok daha yoğun ve daha pratiktir. Bu kumaş şönil, kadife, süet, deri gibi taklit edebilirsiniz. Bu ek, çok sağlam bir yapı, su geçirmez neredeyse hiç solmaz, kolay temizlenebilen sahiptir ve geniş bir renk yelpazesine sahiptir, bu malzemelerin çok daha azdır. En büyük avantajı – kırmak oldukça zor akın ve o hayvanların pençeleri korkmuyor. Buna ek olarak, bu saça yapışmaz, herhangi bir leke kolayca su ve sabunla kaldırılır. Dezavantajı sürü kuvvetle herhangi bir koku  olmasıdır ve gözenekli yüzeyler zamanla silinebilir.

Döşemelik Kumaş: Şönil

2Dokunma, kadife doku benzer yumuşak ve hoş yüksek aşınma direncine sahiptir Sağlam ve güzel kumaş,. Şenil, hipoalerjik, toksik olmayan renk parlaklığı tutar, bu koku a etmez, deforme olmadığı ve zamanla esnemez. Eksiklikleri arasında – oldukça yüksek fiyat, nem emme yeteneği hayvan pençeleri duyarlı, (bazı bakım gerektirir).

Döşemelik kumaş: jakarlı

Sert, dayanıklı, ama aynı zamanda hoş kumaş. Doku üretimi ilginç karmaşık desenler almak çok Yapısal o karmaşık jakar örgü ipliği oluşur. Jakarlı, aşınma var uzun bir ömrü vardır, o güneşte solmaz ve çeşitli renklerde mevcuttur. Dezavantajı sadece kumaş kuru temizleme, su geçirmez tanır çünkü sertlik kaygan görünmüyor olabilir.

Döşemelik kumaş: Kadife

Bir kadifemsi parlaklığa sahip bu örme kadife kumaş en muhteşem ve pahalı biridir, ama en kısa ömürlü. Kadife mükemmel nefes, 4dokunmak hoş, yumuşak. O yıkayın ya da oldukça zor kadife yıkamak, leke ve kir tahammül etmez. Kumaş germek değil, ancak zaman,  ve damla üzerinde uzak giyer.

Döşemelik Kumaş: goblen

Bu durum, tüm döşemelik kumaş en doğal Bileşiminde% 100 pamuk kadar içerir. Güçlü ve dayanıklı goblen, ama büyük bir pamuk içeriği silinebilir. Ana avantajı – Bu kumaş yıkanabilir. Goblen olarak, hatta en gelişmiş iç için uygundur Zengin bir görünüm ve desen ve renklerin geniş bir yelpazeye sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın