Elbiselik Kumaş

elbiselik kumaş

Pamuk Elbise Kumaş

Elbiselik Kumaş. Pamuk, stokladığımız en yaygın kumaş şeklidir, ancak bunlar normalde elbise prototipleri veya tüller için kullanılır. elbiselik kumaşPamuklu kumaşımız güçlü, dayanıklı ve ucuzdur, yün benzeri tüm yetenekli pamuklu kumaş üreticileri için ideal olup, her çeşit elbiseyi yapmak için genellikle diğer elyaflarla birleştirilir.

Keten Elbise Kumaş

Parça Kumaş. Pamuğa benzer özelliklere sahip olan keten kumaşlarımız, boyama için ideal doğal bir hal almaktadır. Keten elbise kumaşı ucuzdur ve yazlık giysiler için idealdir, ancak buruşma eğilimi nedeniyle herhangi bir keten giysinin katlanmış yerine askıya yerleştirildiğinden emin olmamızı öneririz.

Son zamanlarda konuştuğumuz rakam türü için bir elbise seçmek için nasıl . Bugün, biz bu konuyu uzatmak ve biz mükemmel bir elbise çeşitli parametrelere sahiptir seçecektir: renk, bir stil, kesim, internet üzerinde elbise satın yanı sıra, doku sağ türünü belirlemek için öğrenirler.

Bir stil için bir elbise seçmek için nasıl

Kumaş alanlar. Elbiselik Kumaş. Gibi ve onun dışında hızlı moda olan elbiseler stilleri düzinelerce vardır. Bazı stilleri (ihtiyaç tarafından dikte edilir ofis elbise diğerleri değiştirilebilir moda (denim elbiseler, polka nokta, çiçek, vs.) tarafından belirlenir iken, örneğin,)

elbiselik kumaşHer şey açıktır: resme ince veya kalın tanımlanan sert doku veya yumuşak, bak. Biz ne sezon dikmek ne kadar süreceğini ne renk, karar vermiştir. Onlar tüketimi hesaplanmış, ve mağaza içi kumaş.

Ve burada sadece, ne olduğunu bilmiyorum istediğiniz başka bir seçenektir …

Elbiselik Kumaş Satışı. Ben dokunmatik kumaşa hoş seviyorum. umaş alanlar. Hatta sentetik ılık ya da ipeksi okşamak. (Daha sonra tüm güncel yendi gidin) kumaş gibi, biz onu elbise yapmak için nasıl düşünmeye başlarlar.

Muhtemelen zaten vücudun hangi bölgelerinde dikkatini aktarmak için, hem de ses eklemek istediğiniz şekil, siluet, biliyorum.

Sadece herhangi siluet elbise gelemez. Ve uzun dar bu rakam çok zayıf görünecektir. Ve ihtiyaç uzunluğu doğru gözlemlemek.

Elbiselik Kumaş. Elbise siluet ve birlikte uzunluğunu belirler. Doğru yerde biz detayları ile düşünüyorum. Geniş kalça dikkatini aktarmak veya göğüs, boyun, yüz, bacaklar dikkat çekmek karın, biz ne güzel.

Ve tüm rağmen şimdi karışık şunlardır:

Basit mat, elbise, takım elbise kumaşlar – okula ya da ofis için güzel bir elbise almak.

elbiselik kumaş
elbiselik kumaş

Çizgili elbise üzerinde mükemmel tüm detaylar görünür: yarıklara, cepler, kıvrımlar kenar, zıt veya eşleşen örgü bitirme.

Kumaş Alımı Yapanlar. Elbiselik Kumaş. Mükemmel bir elbise seçerken klasik tarzı birinde kalmak daha iyi olduğunda – onlar sadece bulunduğu sırf modası asla. Buna ek olarak, elbiseler klasik tarzı bakmak hemen hemen her yerde uygundur. İşte elbise en popüler stilleri vardır:

Stil, kesim, doku örtüsü ve perde, bir gelinlik için en iyi kumaşı belirlemede önemli faktörlerdir. Aynı stildeki elbise çeşitli kumaşlarda oldukça farklı görünebilir ve hissedilebilir, çünkü her malzeme farklı bir efekt oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bazı kumaşlar vücuda yapışırken diğerleri uzak duruyor. Kumaş alanlar. Bazıları gevrekliği, diğerleri ise havada hafif olması nedeniyle önemlidir. İçsel nitelikte bir nitelik kazanan doğal bir elyaf olan Silk, kuşkusuz en esnek ve en elverişli elbiselerden biridir.

İpek iplikler, saten dahil olmak üzere çeşitli kumaşlar yaratmak üzere dokunmuştur; bu kumaş, süper cila parlaklığıyla dikkat çeken yoğun bir şekilde ipek; saten, saf ipek satenden daha hafif ve daha uygun bir ipek ve rayon karışımı; daha hafif bir parlaklık ile hafif bir ipek saten; Ve kaba, kalitesiyle karakterize edilen düşük parlaklıkta dokulu bir ipek olan. Sonra şifon, tül ve organze gibi dokunmuş ipekler var – bunların hepsi şeffaf fakat hafif olduğu için elbiseli etekler için çok katmanlı olarak kullanılıyor.

Elbiselik Kumaş. 300 farklı kumaş çeşidiyle övünen elbiseleriniz için ideal bir kumaşımız var. Tüm elbise kumaşlarımız, en yüksek kalitede elbise kumaşıyla projenizin yapılmasını sağlamak için boyama ve manipülasyon için onları ideal hale getiren tezgâh durumundalar.

elbiselik kumaşYapmanız gereken elbiseye bağlı olarak, kumaşın farklı güçlere sahip olmasını isteyeceksiniz, bu nedenle burada kumaşın hangi kıyafete en uygun olduğuna dair rehberimiz var.

İpek Elbise Kumaş

Elbiselik Kumaş. İpek narin elbiseler veya drape bir taban olmak istediğiniz için ideal olan popüler bir elbise kumaşı. İpek, hafifçe parıldayan, hafif bir elbise kumaşı olup, çalışmak zor olabilir, ancak tecrübeli bir kıyafetçiyseniz, ipek kumaşlarımızdan muhteşem elbiseler yapabilirsiniz.

Elbiselik Kumaş. Şifon elbise ya da yüksek ya da düşük bel kumaş akan başka bir ışık. Bir kesim mide gizler olarak, kızlarla dolu bir yüksek bel bir elbise tercih etmek daha iyidir – rakamın özellikleri dikkate değer bir elbise. Eh, düşük bel iyi ile elbise kalça vurgulamak ve bir spor figür sahibine harika görünüyorsun. Kumaş alanlar. İmparatorluk tarzı bir elbise seçerken, bu sıkı bir kıyafet kodu ile ofis veya başka yerler için bir seçenek olmadığını anlamaktır. Aksine, bir akşam seçenek: güle yürüyüş, parti – Empire stili uygun bakacağız orası.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın