Kumaşçılar Kumaşçı

kumaşçılar kumaşçı

Kumaş Alan. Kumaşçılar Kumaşçı. İPEK – ipek her zaman en değerli ve pahalı malzemelerden biri olarak kabul edilmiştir. İpek kumaşçılar kumaşçıkumaşçı nadir ve eşsiz doğal kumaşlar özelliğine sahiptir – düzenleyiciler. O yıl hava dış etkilerden zamanına bağlı olarak, özelliklerini değiştirerek, insan vücudunun optimum sıcaklık koruyabiliyor. Yaz aylarında, kışın iyi bir nefes alabilirlik ve sıcak sağlayabilir. Ayrıca uzun ipek yatak artrit, romatizma, cilt ve kalp-damar hastalıkları gibi hastalıkların ortaya çıkması karşı önleyici kumaş alımı yapanlar özelliklere sahip olduğu kanıtlanmıştır. İpek hızla nem ve kuru buharlaşmasına, ama giysi lekeleri izlerini korur, böylece onlarla ilgili son derece dikkatli olmak gerekiyor. Ipek çok hafif ve havadar kumaş olarak kabul edilir, ama gerçekte onun üretim yöntemi tamamen bağlıdır edilir. kolay ya da zor ya yapmak ipek dokuma birkaç tür vardır. Yüksek kaliteli ipek pek buruşuk.

Parça Kumaş. Kumaşçılar Kumaşçı. Herhangi bir ipek yıkarken şiddetle kaybolur, bu nedenle 30 derece ve hafif bir deterjan da elle yıkanmalıdır. İpek olan de sıcak ve sonra da soğuk su ile durulanmıştır edilmesi. Son durulama suyunda boya yenilenir,kumaşçılar hangi biraz sirke ekleyebilirsiniz. İpek sıkmak, büküm ve kurutma cihazında kurutulur, ovmak gerekir. dikkatle beze sarılı ıslak ürünler biraz su sıkmak ve asılı veya yatay koydu. ütü yaparken uygun modu bar demir seçmelisiniz. o çizgileri görünebilir üzerine su serpin olamayacağını ipek unutmayın.

kumaşçılar kumaşçıKumaş Alanlar. KAPLAMA – yünden yapılmış kumaşlar, sıcak bir kış giysileri oluşturmak için temeldir. Yün iyi ısı korur, ve güvenilir çok düşük sıcaklıklarda bile donmadan koruyabilirsiniz. yünden yapılmış giysileri biraz buruşuk ve hatta örneğin, yün kumaş şey askıları
dolaba uzun süre asılı eğer, düzleştirmek için eğilimindedir. Yün kumaşın , özellikle sıcak su etkisi altında, gerilebilir. böylece sigara dumanı, ter ve: yünlü kumaşların avantajları da hızlı bir şekilde çeşitli kokular türlü aşındırmak gelen gerçeğini içerir. Elle ve özel araçlarla özel tavsiye yün şeyler yıkayın. yıkama suyu sıcaklığı 30 derece geçmemelidir. kurutma makinesinde büküm olamaz yün veya kuru giysi yıkama sonra. Sadece kuru bir şey üzerinde yatay yayıldı.

Doğal Isıtıcılar

Parça Kumaş Satış. Kumaşçılar Kumaşçı. Kaz tüyü – modern sentetik dolguların çok sayıda bolluğuna rağmen, kaz tüyü sıcak olan doğal yalıtım üst çocuk giyim. Saf kabartmak avantajları vardır: dayanıklı, hafif, aşırı soğuk dayanabilir, hızla ezme sonra şeklini kurtarır. Pooh kuşu bu nem absorbe edilmesi için izin vermez, doğal yağlayıcı vardır. En iyi kabartmak: eider, sonra bir kaz var. (- 5 yıl aşağı ördek) Kaz tüyü isimli 20 yıl ile dolu ürünlerin yaşam. Giyim ve ucuz kumaşçılar kumaşçıördek tüyleri ve soğuk hava için uygun değildir.

Parti Kumaş Alanlar. Bir dolgu ile giyim kaz tüyü uygun terzilik ile küçük bir hacme sahip yaklaşık 0.5 kg ağırlığındadır ve standart bir plastik torbaya yerleştirilir sıvadı. Tüylü dolgu kalem – yüksek kaliteli giysi aşağı olmayan en az% 80 kaz ve% 20 olmalıdır.

SAÇ:

1) % 100 doğal koyun derisi. Dayanıklı, aşınmaya dayanıklı malzeme. Bu hipoalerjenik yalıtım olarak kabul edilir. Mükemmel -25 ° ısıyı korur. Bir koyun üzerine tulumları nedeniyle hatırı sayılır ağırlığı artık sadece “Puset” goda.Uhod altındaki çocukların için üretilen: koyun derisi giysi yıkama tarafından deforme olabilir ile, bu yüzden kuru temizleme teslim etmek gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın