Etek İçin Kumaş

Etek için kumaş seçimi yılın zamanına ve misyonunun geleceği ile biten beri çok etkiler. Kış aylarında, sıcak etek, yoğun malzeme tercih 1ve yaz aylarında – bir ışık, havadar. Başkalarına – Sen pilili veya dökümlü tarzı planlıyorsanız, seçim düz model montaj için de olacak. Aynı uzunlukta için de geçerlidir. Kısacası, pek çok seçenek vardır.

Etek malzeme gereksinimleri

Hangi kumaş bir etek dikmek için?Giysiler için kumaştan bu tür belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. O nefes, streç yok, iyi giymeli. Ürünün uzunluğu maxi, fit planlanan Eğer kot, keten , ipek , yün – yoğunluk bu stil için en uygun kabul edilir, adil var.

En popüler kumaş etek

Dikiş etek için yaygın olarak kullanılan maddeler, örneğin, kadife içerir. Bu kalitesi yüksek, ama bir şey o rafine alır, çünkü vücudun şeklini iyi oturan, güzel görünüyor. Boyuna etek görsel rakam daha ince hale getirir ve tasarımcılar daha büyük kadınlar için modeller oluşturmak için kullanın.

Hangi kumaş bir etek dikmek için?Çok yönlü malzeme olarak adlandırılan kot. Yılın herhangi bir zamanında uygun ondan şeyler, bunlar ince, şık bir görünüm.

Eğer yaz veya kış dikmek için gidiyoruz ne zaman?

2Kış için iş takım elbise tercih kadife , yün, kadife ya da temsilcileri ve yaz keten veya pamuk . Yaz aylarında keten kaydeder. Sıcak havalarda rahat yapılmış bir elbise içinde, iyi nefes alabilir.

Yaz akan etek, tabii ki, en doğal veya suni ipek dışında yapılır. Güzel, parlak, ışık, onlar farkedilmeden gitmek asla.

Biz bir akşam elbise güzelliği ve zarafeti, verilen burada avuç hakkında konuşmak kadife. Yanardöner kazık ürüne özel cazibe verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın