Polyester Kumaş Polyester Elbise

HER TÜRLÜ KUMAŞ - İPLİK ALIYORUZ. 0536 336 43 43

Polyester kumaş yani doku denilen, polyester lifleri dayanmaktadır – çok geniş bir kavram gizler. Bluz, iç çamaşırı ve bitirme kat 00arasında değişen, farklı bir çok şey onları dikin.

Dokular, polyester , birçok lifler ile karışım halinde kullanıldığı gibi çekmez, hızlı bir şekilde kırışık olmayan kuru gücü, artan kazanır. Eğer hala düzgün bakım, o zaman uzun bir süre için yıpranmış ve çekici bir görünüm olacak. “bakım” kavramı, oldukça geniş yıkama, kurutma, ütüleme, leke çıkarma içerir. Ve tüm bu doğru yapılır yağma şekilde değil, zarar vermeme olmalıdır.

Bunların Polyester ve makaleleri yıkamak nasıl

Yıkama – Biz her zaman yapmak zorunda olduğunu anlayacaksınız. Ne olursa olsun o sesler ne kadar basmakalıp, ama önce ona bağlı etikete su bakmak şeyi bırakın. Bu ilk hatadan kurtaracak – sıcak su polyester yıkanabilir asla, mutlaka havzayı çizilmiş ve sıcaklık içeren bu yana. Ayrıca görmek için havza teslim ederse, hatta bir çamaşır makinesi içermemelidir – kaydetmek, el ürün yıkayın.

Polyester yıkamak nasıl

Bu ürünlerin yıkanması için optimum sıcaklık 30 ila 40 ° C aralığında olduğu, Bir maddi formu buruşuk kıvrımlar ve onları zor olacak

HER TÜRLÜ KUMAŞ - İPLİK ALIYORUZ. 0536 336 43 43
HER TÜRLÜ KUMAŞ – İPLİK ALIYORUZ. 0536 336 43 43

pürüzsüz – yüksek su sıcaklıkları ile deneme yapmayın. Herhangi bir davayı deterjan, ama eğer kumaş rengi ve toz gibi makaleler için olmalıdır.

Çamaşır makinesinde narin operasyonda yıkama, nazik sıkma, 800 üst sınırını yürütmek. Daha sonra o bile güzel şeyle temas istiyorsanız, durulama kremi su ekleyin.

Yüksek sıcaklık altında polyester elyaf şiddetle deforme – Ve asla, bu iç çamaşırı olsa bile, polyester kaynatın yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın