Alpaka kazak. Neye benziyor?

Alpaka kazak. Neye benziyor?

Alpaka

1Bu inanılmaz sıcak ve kaliteli madde giriş tarihi dimi örgü Güney Amerika topraklarında İnkalar zamanlarında derin gider. Orada yaşayan Yün hayvanlar, aynı adla ilgili lamalar temsilcileri modern para olarak Pace kullanılan ve büyük bir değer oldu. Nedeniyle eşsiz doğal renk yün için, mevcut spektrum zaten 22 tonlarında, nadiren boya ile kaplanmış daha olduğunu. Bununla birlikte, işlem, aynı zamanda daha da maliyetini arttırır, çünkü sadece manuel olarak çok zordur. Şaşılacak alpaka  yün kumaş üst sınıf olarak dünya çapında tanınır.

Günümüzde, hammadde ana tedarikçilerinden Peru ve Bolivya yumuşak, ama ilk ülke kendi topraklarında yüksek dağlarda ışığında, daha iyi iplik kalitesi elde edilir. «Bebek» olarak kabul edilir en bunlar arasında liflerin kalınlığına göre tekstil birkaç alt türü vardır.

Böyle olan avantajları bir bolluk alpaka yapılan ürünlerin bakımı hakkında unutmamak gerekir:

2Alpaka Ceket; – Yıkama özellikle madde büküm değil, soğuk suya yapılan

kuru genişletilmiş yatay şekillendirme gelen şey izole etmek mümkün olduğunca gölgede olduğu gibi –

– Ütü acil ihtiyaç varsa, kesinlikle dikkatli kumaş sırılsıklam olacak ve daha sonra kazık hacmi olabilir ; ellerini geri

web zararlı naftalin olduğunu unutmayın, bu yüzden güvelere karşı koruma için diğer yöntemleri kullanabilir -.

Daha fazla insan, o kış kazak, eşarp ve şal, çorap, mont, kilim ve halı dikiş gider, madde alpaka ilgilenen haline gelmiştir. Beklendiği gibi, yünlü ürünler alanında uzman doğal sıcaklık ve konfor sağlayan, sadece hammadde seçildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın