Power Likra Kumaş

Power Likra Kumaş. En yüksek yoğunluklu, yüksek enerjili spor, LYCRA marka tarafından GÜÇ teknoloji 3hareketinin seçkin özgürlüğü ile yüksek sıkıştırma kuvveti bir araya getirir. Kumaşlar, özellikle sporcular ve aktif erkek ve kadınların en zorlu performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Onlar activewear için en yüksek performans standartlarını karşılar. genelgeye, çözgü veya kesintisiz örme için olsun, LYCRA marka tarafından GÜÇ teknolojisi, koşu ve bisiklet tayt, suit, ve baz katmanları gibi uygulamalar için hareketin mükemmel uyum ve özgürlük ile yüksek geri kazanım gücünü birleştiriyor.

2Power Likra Kumaş. Fiber teknolojisi ve uzman kumaşlar dramatik olan hızlı büyüme, sağlık ve fitness artan ilgi yansıtan activewear kategorisini yeniden tanımlamıştır. Bu sadece açık havada olmanın keyfini olanlar için profesyonel sporcular, bireysel ve takım sporları için giyim ve egzersiz dişli ve zor aşınan, pratik seçimler için yüksek teknoloji, performans artırıcı giysiler yayılan.

Konfor, LYCRA elyafı malzemeleri germek getirmek hareket ve şekil tutma özgürlüğü bu son derece rekabetçi sektörde giysi itiraz esastır.

1Power Likra Kumaş. LYCRA elyaf İleri teknoloji platformları sunmak için daha var. Bunlar üstün nefes alma, nem yönetimi ve kas desteği özellikleri ile son derece esnek, hafif kumaşlar oluşturmak. Onlar stil ve fonksiyonel avantajlar hem de sunuyoruz. Onlar tüketicilerin aktif ve açık giyim bakmak zorlu performans standartlarını karşılamak. Onların yerleşik iki yönlü streç nitelikleri radikal hareket özgürlüğünü geliştirmek ve konforlu, uzun ömürlü bir uyum sağlar. Spor meraklıları tanımak ve farkı değer. Moda-bilinçli tüketiciler artık ancak, estetik ve pratik faydalar arasında seçim yapmak zorunda.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın