Peçete Motifi Nasıl Yapılır

Peçete Motifi Nasıl Yapılır. İşlemeli dantel yapılmış ürünler iç dekorasyon, ya da orijinal bir hediye olabilir. Tasarımlar bir hazır set A17satın gerekli değildir. Sen dantel çeşitli ürünlerin üretimi için, koleksiyonunuza kullanılabilir dantel motifleri kullanabilirsiniz. Bu ana sınıfında, dantel motifleri  bir bez yapmak öğreneceksiniz. bireysel motifler nakış, farklı şekillerde bunları birleştirmek ve bunun sonucunda ilginç, sıradışı ürün alabilirsiniz. Aşağıda önerilen düzeni kullanarak, dantel peçete birçok türde oluşturabilirsiniz. bez parçasını oyalamak ya da çok çalışmak zorunda, ama sonuç sabır için.

A4A5Nasıl bir peçete yapmak. İhtiyacınız olanlar:

Her şeyden önce, bir ana sınıfı gerçekleştirmek gerekir malzeme ve araçları belirlemek gereklidir. Elinizde oldu ihtiyacınız olan her şeyi tutmaya çalışın. Bu durumda, değil iplik veya favori makas gerekli renkler için bir arama dönüştü iş ve nakış zevk alacaksınız.

Dikiş ve nakış veya nakış makinesi

Halka 100×100 mm (veya daha fazla)

Makine Nakış Tasarımı

Makine nakış üst iplik

suda çözünür sabitleyici (polar)

dikiş iğnesi

makas

Nasıl bir peçete yapmak. Bağlantı Şemaları:

A6A7İşin bir sonraki aşaması – Bağlantı şemalarının seçimi birlikte motiflerinde olduğunu. Sadece elin bir diyagram çizmek, ancak oluşturmak ve Makine Nakış Tasarımları düzenlemek için program her şeyi yapmak için çok daha uygundur. İlginç görünüyor sırayla ikame bir motif seçin ve yinelenen. beraberlik ve aşağıda gösterilen seçenekleri kullanabilirsiniz istemediğiniz kendi icat edin. Resim Son – fikri dantel kolye ya da tedavi kapıları bluz, elbise A8A9oluşturun.

Nasıl bir peçete yapmak. ilerleme:

Düzeni tanımlanmış olması, bitmiş proje için gerekli dantel motifleri oyalamak öğreneceksiniz. suda çözünür stabilizatör, bir ya da iki kat ve sıkın. Bu nakış kumaş makine nakış için iplik iki renk kullanılır: beyaz ve pembe. Yanlış tarafında önden benziyordu. Oyalamak için gidiyoruz aynı renk, bobin üst sarın.

A10A11Eğer nakış makinesinde iplik, kurulan tasarım dolu ve onları sabitleyici ile çember ayarladıktan sonra, nakış dantel motifi işlemini başlatmak. Ana sınıfı, kullanılan tasarım, iplik yerine, ama isterseniz, bunu monokrom oyalamak.

A13A14Makine motifi nakış tamamlandığında, sahibinden çember çıkarın. Ters tarafta iki dizeleri (başlangıç ​​ve nakış sonu), onlar mümkün olduğu kadar kısa kesilmelidir. Daha sonra bir sabitleyici işlemeli motif kesmek gerekir. Malzeme hala olduğunda bu kolayca yapılabilir ürün oyalamak gerekir gibi birçok kez işlem  ve nakış tekrarlayın. Tüm motifler reddedildi zaman düzeni odaklanarak, bağlantı noktalarında dikiş, onları bir arada dikin. bez dikildiğinde, sıcak A15A16suda regülatörü yıkamak gerekir. Eğer bitmiş kumaş (kolalı) daha katı istemenize bağlı olarak veya yumuşak bir sabitleyici çözülür iyi güçlü ya da değildir. Bir saç kurutma makinesi kurutma sıcak hava jeti yönlendirerek düz bir yüzeye veya hava kuru üzerinde kurumaya ürünü bırakın.

Peçete hazır! Bir sehpa ya da bir arkadaş çay için bir fırsat olacak ve asmak için planlarını görüşecek bir hediye, yapmak için dekore edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın