Üç İplik

Üç iplik. Pamuk – yüksek hijyenik elyaf. Pamuk nemi emer ve yaz sıcağında pamuk giysiler giymek de çok güzel, nefes alır. Doğal 1kumaşlar pamuk bilenler “dünyanın en saf lif biri.” Hissediyorum yapay kumaşlara aksine, pamuktan yapılmış ürünler vücut olacak ve sizin irtifada esenlik olacak cilt konforunda gün boyunca nefes sağlar. Bugün her şey çok hızlı ve telaşlı, yani doğa ile uyum içinde birleştirmek için, dinlenmek istiyorum. Böyle müthiş bir fırsat bize doğal pamuktan yapılmış ürünler sunmak. Pamuk asgari elastikiyeti, yüksek mukavemetli malzeme olarak bilinir. % 90 pamuk elyafı selüloz oluşur yana ince selüloz nemi emer ve bu malzeme, yüksek bir hidrofilikliğe sahiptir. Nedeniyle, doğal pamuk şeylerin yüksek termal iletkenliği, uzun bir süre için saflık ve tazelik koku saklayın.

Üç iplik. Pamuk, yanı sıra tüm diğer dokular bile, kirli, ama çok kolay yıkanmış el yıkama. Pamuk şeyler bile çeşitli tozların yüksek konsantrasyonlarda kaynatıldıktan sonra yağma yok o kadar güçlüdür. Ürün onun çorap sırasında gergin ise Pamuk yıkamak için pamuk orijinal şeklini alacak sadece bir şeydir, kurutma oturur. Ütülenmiş pamuk ürünleri buhar veya önceden nemlendirin kullanarak, önerilir. . O “sindirilemeyen” kategorisine atıfta beri güve pamuk tarafından yenen, tehdit değil pamuk avantajları (yıkama, diğer bir deyişle) alkali hijyen, dayanıklılık:

2Üç iplik Kumaş. Doğal pamuktan yapılan ürünlerin başlıca avantajları bulunmaktadır. Pamuk, mükemmel nefes olan nemi emer. Pamuk onlar rahat ve yumuşak, her zaman giymek için bir zevktir. Pamuklu giysiler çok dayanıklı ve uzun parlak kalır. Sadece bir zaman doğrudan güneş ışığına pamuk ve gücü seviyesini azaltmak unutulmamalıdır. Eğer diğer pamuk lifleri bitkisel ile karşılaştırmak, biz sıcak pamuk ürünleri, aynı ipek veya keten daha iyi olduğunu görebilirsiniz. Pamuk ürünleri sadece ama onlar yıkamadan önce bir süre emmek gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın