Fransız Güzellik Ve Stil Koşulları

Hepimiz Fransızlar eşsiz bir çekicilik, giysi seçmek ve bu yüzden unutmak olamayacağını davranır özel bir yeteneği olduğunu biliyorum. Yaşadığı can her kadının her yerde Fransız sakinlerinin küçük sırlar not alın.

Kural 1

1Fransız kadınların ana özelliği onların tımar olduğunu. Fransız aşçı ya da sadece dinlenmek, ödev yaparken sadece dışarı çıkmak, her zaman bakımlı sırayla kendilerini neden spor. Sen Fransız kadın sürpriz izin vermemeliydim! Bu nedenle, hatta Fransız evde veya meyve ve sebze için pazara gitti, eğer güzel ve şık giyimli rahat bir görünüm karşı karşıya gelecek. Yıpranmış veya sıradan giysiler, şalvar ve tişört Fransız kadınlar asla koymayın uzanıyordu.

Kural 2

Parisli övgü zerafet ve bunun sırrı aşırılıklarını kaçınmaktır. Sadelik ve ılımlılık seçiminde giysi ve aksesuarları Fransa’da yaşayan kadınlar taklit edilemez bakmak için izin verdiğinde. Fransız şık, yüksek kaliteli ürün az sayıda gardırop oluşturmak ve bunları birbirine birleştirmek yeteneğidir. Fransız kadınlar yıllarca onlara hizmet edecek herhangi bir giysi pahalı bir madde, göze, her şeyi kaydetmek için hazırız. Ve mükemmel kesim ve ilgili rakam ile, moda anlık heves para harcamak, ama klasik tarzı şeylere değil.

Küçük siyah elbise, klasik bir beyaz gömlek, kot pantolon, deri çanta ve kış ceket – herhangi biri Fransızca yapamaz şeyler hangi olmadan. Bir eşarp, çanta, yüksek kaliteli ayakkabı ve güneş gözlüğü – Fransız tarzı oyun ve detaylar yaratılmasında önemli bir rol.

Kural 3

Sağlıklı bir cilt bu çok güzel ve doğal bir şekilde her zaman. Bu nedenle öncelik Fransa’da cilt bakımı. Burada birkaç basit kural unutulmamalıdır – Kendinizi çok sıcak ya da soğuk su yıkama asla yüzünde makyaj yatmak, aşırı güneşe maruz kaçının. Göz çevresindeki cildi korumak için güneş gözlüğü kullanın. Eğer cilt bakımı için doğru aracı kullanırsanız, bir temel ihtiyaç ve allık, ama yine onlar olmadan 2yapamaz, o zaman nemlendirici kremler ve pembe allık üzerinde seçtiğiniz bitmiyor.

Kural 4

Doğallık ve saç için olduğu gibi. Bunlar kısa veya uzun, ama doğa amaçladığı gibi hep böyle olabilir. Bu doğal bir esmer değilseniz, sarışın ve tersi olmaya çalışın anlamına gelir. Parlak ve sağlıklı – Bunun yerine, en güzel saçları vardı her şeyi yapmak. Saç basit ve kolay ve göze batmayan yapmalıdır. Styling ve makyaj sadece yaratılan görüntüyü tamamlayacak ve yüz özellikleri vurgulayan aynı anda ayarlayın.

Kural 5

3Hepimiz, sağlıklı bir yaşam tarzına daha iyi görünüyorsun insanlar biliyorum. Bu nedenle, kesinlikle görünümünü etkileyen için iyi bir yoldur, yeterli uyku almak ve bol sıvı içmeye çalışın. Çünkü gıda onların tutum ince Fransızca. Bunlar süt ürünleri, meyve ve sebzeler bir sürü yemek, ancak herhangi bir lokanta kendilerini izin vermez. Hiçbir şey hakkında sinir olmak, dinlenmek ve her gün zevk öğrenmek için çalışın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın